Ziņas

Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes studente Sindija Bukša Kuldīgā notikušajās “Katrīnas kausa” sacensībās 60 metru skrējienā izcīnīja pirmo vietu un tikai par divu sekundes simtdaļu pietrūka līdz Latvijas valsts rekordam, kuru 1988. gadā uzstādīja vieglatlēte Vineta Ikauniece.

21. janvārī Kuldīgā jau septīto sezonu norisinājās starptautiskās sacensības, kurām kopumā pieteikušies bija sportisti no 12 valstīm: Ungārijas, Baltkrievijas, Grieķijas, Norvēģijas, Azerbaidžānas, Nīderlandes, Īrijas, Lietuvas, Igaunijas, Itālijas, Lielbritānijas un Latvijas. 

Šajās sacensības piedalījās kopumā seši Latvijas Universitātes sportisti, uzrādot sekojošus rezultātus:

60m skrējienā Sindija Bukša (SZF) uzrādīja personisko rekordu – 7,34 sekundes, iegūstot otro vietu Eiropas sezonas rangā. Šāds rezultāts Sindijai nodrošināja pirmo vietu “Katrīnas kausā”. Līga Vecbērza (PPMF) ar rezultātu 7,61 ierindojās piektajā vietā. Vīriešu kategorijā Reinis Kreipāns (SZF) ar veikumu 6,96 sekundes ierindojās 8. vietā. 

Tāllēkšanas disciplīnā  Pēteris Pauls Vīksne  (SZF) ierindojās 7. vietā, uzrādot rezultātu 6,83m. 

Būtiski uzsvērt, ka šajās sacensībās pedalījās arī Latvijas Universitātes 2018. gada absolventi Kristers Kalniņš un Alberts Blajs attiecīgi 400m un 1000m distancēs. Kristers Kalniņš 400m skrējienā ar veikumu 51,28 sekundes ierindojās 9. vietā. Alberts Blajs 1000m distancē ieguva trešo vietu (2:30,40), kas bija labākais rezultāts šosezon starp Latvijas skrējējiem. 

Apsveicam Latvijas Universitātes vieglatlētus ar sasniegtajiem rezultātiem un novēlam panākumus un augstus rezultātus arī turpmāk!

Dalīties