L-Universs

L-Universs ir vērienīgākais studiju festivāls Latvijā, kas sniedz ieskatu ne tikai plašajā LU studiju klāstā, bet arī sniedz iespēju skolēniem apmeklēt karjeras speciālistu mūsu Karjeras centrā, iepazīties ar LU piedāvātajām ārpus studiju aktivitātēm un iepazīties ar moderno studiju vidi. Tāpat ik gadu tas pārsteidz ar krāšņumu un negaidītiem pārsteigumiem.

Sazinies ar mums, rakstot - skoleni@lu.lv

Vairāk informācijas šeit: L-Universs

Studenta kurpēs

LU rīkotais pasākums “Studenta kurpēs” dod iespēju ikvienam vidusskolēnam vienu dienu iejusties studenta lomā, iepazīstoties ar studijām LU. Skolēnam kopā ar studentu būs iespēja piedalīties studiju procesā – lekcijās, semināros un laboratorijas darbos, iepazīt mācībspēkus, studiju programmu un infrastruktūru, uzzināt, kādas prasmes nepieciešamas, studējot attiecīgajā programmā, un kādas ir iespējas radoši izpausties ārpus studijām.

To, cik skolēniem vērtīgi ir piedalīties pasākumā “Studenta kurpēs”, apliecina skolēnu teiktais pēc pasākuma –Rīgas Angļu ģimnāzijas skolēns Rūdolfs par pasākumu: “Iesaku šo iespēju izmantot visiem un pēc iespējas ātrāk, lai saprastu, vai tas, ko vēlies studēt, ir tavs. Studenta ikdienas skatīšana savām acīm un arī ieskats pašā studiju procesā noteikti dod vērtīgu informāciju.”

Sazinies ar mums, rakstot - skoleni@lu.lv

   

Ēnu diena

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta organizācijas “Junior Achievement” karjeras izglītības programma 1.-12.klašu skolēniem, kuras laikā Latvijas Universitāte sniedz iespēju apmeklēt kādu no Universitātē esošajām darba vietām un vērot interesējošās profesijas darba ikdienu, tai pat laikā gūstot informāciju, kuru studiju programmu LU izvēlēties, lai kļūtu par attiecīgās profesijas profesionāli.

Sazinies ar mums, rakstot - skoleni@lu.lv

 

Padomi eksāmeniem

Pasākumā koncentrētās un interesantās lekcijās LU mācībspēki un Valsts izglītības un satura centra (VISC) eksperti sniegs noderīgus padomus, gatavojoties centralizētajiem eksāmeniem. Padomu sniedzēji palīdzēs sagatavoties matemātikas, latviešu un angļu valodas, ķīmijas, bioloģijas, fizikas un vēstures eksāmenam. Pasākumā tiek gaidīti gan 11., gan 12.klašu skolēni. Un īpaši vērtīgs tas būs tiem skolēniem, kas plāno studēt LU, jo būs iespēja aprunāties un uzdot sev interesējošus jautājumus arī LU fakultāšu pārstāvjiem.

Sazinies ar mums, rakstot - skoleni@lu.lv

Atvērto durvju nedēļa

Atvērto durvju nedēļā skolēniem ir iespēja iepazīt Latvijas Universitātes studiju virzienus, uzzināt par studiju programmām, tikties ar mācībspēkiem, studentiem, fakultāšu dekāniem, paviesoties auditorijās, laboratorijās, iepazīt bibliotēkas, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus gan par studiju programmas izvēli, uzņemšanas noteikumiem, ārpusstudiju aktivitātēm u. c.
Gaidām visus, – apmeklētājiem pasākumiem nav iepriekš jāpiesakās!

Ja ir jautājumi, – sazinies ar mums, rakstot e-pastā: skoleni@lu.lv!