LU PIEDĀVĀTĀS IESPĒJAS VIDUSSKOLĒNIEM

Ir pienācis laiks izvēlēties, ko studēt pēc vidusskolas absolvēšanas? Latvijas Universitāte šajā mācību gadā piedāvā vairākus pasākumus vidusskolēniem, lai iepazītu Universitāti – studiju programmas, vidi un infrastruktūru.

Attālinātās LU vizītes skolā

Jau ierasti Latvijas Universitāte piedāvā iepazīties ar studiju iespējām attālināti. Šajā tikšanās reizē LU vēstnesis platformā ZOOM iepazīstinās skolēnus ar Latvijas Universitāti un atbildēs uz interesentu jautājumiem par studiju iespējām Universitātē.

LU apmeklējums klātienē

Latvijas Universitāte piedāvā klātienes apmeklējumus, kas paredzēti lielāka mēroga izglītības pasākumos vidusskolēniem. LU apmeklējuma laikā piedāvā iepazīstināt ar plašajām studiju un ārpusstudiju iespējām, kā arī izstādes formā ļaut skolēniem uzdot sev interesējošos jautājumus mūsu vēstnešiem.

Vairāk informācijas, rakstot uz e-pastu skoleni@lu.lv

Pieteikt LU vizīti skolā

Ekskursijas LU Akadēmiskajā centrā

Latvijas Universitātes Akadēmiskais centrs Torņkalnā top par vienu no modernākajiem studentu centriem visā Ziemeļeiropā. Šobrīd šeit atrodas divas ēkas – Dabas un Zinātņu māja, taču jau 2023. gada rudenī durvis vērs arī Rakstu māja, kas sniegs iespēju gandrīz visām fakultātēm pārcelties uz jaunajām telpām. Tāpēc aicinām skolēnus mūsu gida pavadībā izstaigāt mūsdienīgās studiju telpas, lai iepazītu studiju vidi LU.

Pieteikties iespējams, rakstot uz e-pastu https://ej.uz/ekskursijasLU.

Karjeras konsultācija LU Karjeras centrā

LU Karjeras centrs piedāvā skolēniem individuālās karjeras konsultācijas. Tā ir individuāla saruna, kurā skolēns var  labāk apzināt savas intereses, prasmes un iespējas, saņemt atbalstu un ieteikumus piemērotākās profesijas un studiju programmas izvēlei.

LU Karjeras centrs piedāvā arī grupu nodarbības, kas palīdzēs skolēniem izprast savas  vērtības, intereses un prasmes ceļā uz augstāko izglītību.

Vairāk informācijas: https://ej.uz/LUkc

LU dalība reģionālajos pasākumos

Latvijas Universitāte piedāvā arī klātienes apmeklējumus, kas paredzēta lielāka mēroga izglītības pasākumos vidusskolēniem. Latvijas Universitāte apmeklējuma laikā piedāvā iepazīstināt ar plašajām studiju un ārpusstudiju iespējām, kā arī izstādes formā ļaut skolēniem uzdot sev interesējošos jautājumus zinošajiem LU vēstnešiem. Ņemot vērā jauno kompetenču izglītību, kad skolēniem jau 10. klasē jāizvēlas konkrēti mācību priekšmeti, ko vēlas apgūt padziļināti, tad iesakām un aicinām uz Latvijas Universitātes vizītēm pieteikt savas skolas 10., 11., un 12. klašu skolēnus.