Global Challenges for Our Sustainable Future: A Social Sciences and Humanities Approach (Belgium)

Period: January 15 till January 26, 2024

Application: October 25, 2023

Tution Fee: Free of Charge

More information

_____________

Go East Summer Schools (Germany)

Period: from October 2023 till December 2023

Application: September 22, 2023

Tuition Fee: 650 EUR

More information

___________

Kanagawa University holds a short-term intensive language program (Japan)

Period: January 15 till February 9, 2024

Application: Septmeber 30, 2023

Tuition Fee: 78 000 JPY

More information

____________

Wartburg-Festival of Democracy (Germany)

Period: October 15 till October 19, 2023

Application: August 31, 2023

Tuition Fee: Free of Charge

More information

Jaunieši aicināti pieteikties dalībai Āzijas – Eiropas 5. Jauno līderu samitam (Spānija)

Samita mērķis ir attīstīt līderības spējas, nodrošināt telpu vienaudžu mācībām un dialogam, lai stiprinātu starpkultūru izpratni par jaunatni visā Āzijā un Eiropā, kā arī kontaktu veidošana turpmākai sadarbībai.  

Šī gada samita programma veicinās jauniešu līderības attīstību caur trīm jomām: “Pašlīderība”, “Komandas līderība” un “Sabiedrības līderība”, kā arī izvērtēs, kā jaunieši var vadīt sabiedrības digitālo transformāciju un tehnoloģiju izmantošanu sociālo izaicinājumu risināšanā.

Atlasītajiem kandidātiem dalība programmā tiek pilnībā finansēta - organizatori segs izmitināšanu un ēdināšanu uz vietas Salamankā, Spānijā, apmaksās ceļošanas izdevumus un nodrošinās profesionālās/akadēmiskās apmācības un līderības kursus visiem dalībniekiem, kā arī izsniegs sertifikātus par apmācībām.

Pieteikšanās termiņš 9. jūlijs.

Plašāka informācija

______________

Iespēja pieteikties apmaksātām studijām Aleksandru Joana Kuzas Universitātē (Rumānija)

Aleksandru Joana Kuzas universitātes (Jasi, Rumānija) Eiropas Studiju centrs (CES) piedāvā Latvijas studentiem apmaksātu maģistra studiju programmu angļu valodā - Eiropas un ES austrumu kaimiņvalstu studijas. Pieteikšanās termiņš 2023. gada jūlijs.

Plašāka informācija

_______________

Iepsējas pieteikties Meksikas valdības  stipendijām 2023./2024. ak.gadam (Meksika)

Meksikas Ārlietu ministrija (SRE) sadarbībā ar Meksikas Starptautiskās attīstības sadarbības aģentūru (AMEXCID) aicina ārzemniekus, kuri ir ieinteresēti studēt Meksikā, pieteikties Meksikas Savienoto Valstu valdības piedāvātajām divām stipendijām studijām vai pētniecības darba veikšanai Meksikā 2023./2024. akadēmiskajā gadā. Pieteikumus gaidām līdz 21. jūlijam.

Plašāka informācija

______________

DAAD stipendijas studijām Vācijā 

Visu nozaru studentiem un absolventiem tiek piedāvāta iespēja pieteikties Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienesta (DAAD) studiju stipendijām Vācijā.

Jebkuras nozares bakalaura un maģistra studenti var pieteikties stipendijai dalībai augstskolu vasaras kursos Vācijā. Jebkuras nozares bakalaura vai maģistra absolventiem (vai pēdējā kursa studentiem) ar labām vācu vai angļu valodas zināšanām ir iespējas pretendēt uz maģistra studiju stipendijām. Mākslas, mūzikas un arhitektūras studentiem, kas pabeiguši izglītību, tiek piedāvātas stipendijas tālākām studijām Vācijā.

Papildus studiju stipendijām, DAAD piedāvā arī stipendijas doktorantiem, jaunajiem zinātniekiem, augstskolu pasniedzējiem un zinātniekiem, kurus interesē pētniecības darbs Vācijā vai studiju braucieni uz Vāciju.

Sīkāka informācija par atsevišķām programmām, pieteikšanās kārtību un citām finansiālā atbalsta iespējām atrodama DAAD informācijas centrā Rīgā (www.daad.lv) vai DAAD stipendiju datu bāzē (www.funding-guide.de).

 
 

Aicina pieteikties prakses programmai ASV (BAFF)

Studenti vai nesenie augstskolu absolventi aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) Profesionālās prakses programmas stipendijai, kas paredz iespēju strādāt uzņēmumā vai institūtā ASV uz laiku no 8 mēnešiem līdz vienam gadam, saņemot pilna apmēra stipendiju.

More information

____________

Erasmus Traineeship at Mladiinfo (Brno, Czech Republic)

Are you a student and looking for ErasmusTraineeship? Join our team of Mladiinfo ČR!

More information