Priekšsēdētājs: Mārcis Auziņš
E-pasts: marcis.auzins@lu.lv
Pieņemšanas laiks: pirmdienās 12.30–14.00 (ar iepriekšēju pieteikšanos pie sekretāres)

Priekšsēdētāja vietniece: Ilze Rūmniece
Priekšsēdētāja vietniece: Aiva Staņēviča

Senāta sekretāre: Ilze Upacere
Tālrunis: 67033950
E-pasts: ilze.upacere@lu.lv 

Senāta nolikums 

Latvijas Universitātes senatori

(sastāvs apstiprināts ar Satversmes sapulces 06.06.2019. lēmumiem Nr. 4 un Nr. 5)

  1. Auziņš Mārcis, profesors, Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāte
  2. Balode Dace, profesore, Teoloģijas fakultāte
  3. Bergfelds Kristaps, pētnieks, Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāte
  4. Bērziņš Gundars, profesors, Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte
  5. Bēts Raivis, docents, Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāte
  6. Borzovs Juris, profesors, Datorikas fakultāte
  7. Danovskis Edvīns, docents, Juridiskā fakultāte
  8. Elferts Didzis, asociētais profesors, Bioloģijas fakultāte
  9. Erts Donāts, vadošais pētnieks, Ķīmiskās fizikas institūts
  10. Folkmanis Valdis, profesors, Medicīnas fakultāte
  11. Helmane Ineta, asociētā profesore, Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte
  12. Jankevica Līga, vadošā pētniece, Bioloģijas institūts
  13. Jaudzems Kristaps, asociētais profesors, Ķīmijas fakultāte
  14. Karapetjana Indra, profesore, Humanitāro zinātņu fakultāte
  15. Karušs Jānis, docents, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte
  16. Kļava Valda, asociētā profesore, Vēstures un filozofijas fakultāte
  17. Kļaviņš Māris, profesors, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte
  18. Knipše Gundega, profesore, Medicīnas fakultāte
  19. Kondratovičs Uldis, asociētais profesors, Bioloģijas fakultāte
  20. Krišjāne Zaiga, profesore, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte
  21. Krūmiņa Gunta, profesore, Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāte
  22. Lācis Sandris, asociētais profesors, Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāte
  23. Logins Jāzeps, docents, Ķīmijas fakultāte
  24. Muižnieks Indriķis, profesors, Bioloģijas fakultāte
  25. Nikodemus Oļģerts, profesors, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte
  26. Pajuste Elīna, vadošā pētniece, Ķīmiskās fizikas institūts
  27. Plakane Līga, vadošā pētniece, Kardioloģijas un reģeneratīvās medicīnas institūts
  28. Prikšāne Anda, asociētā profesore, Ķīmijas fakultāte
  29. Raščevska Malgožata, profesore, Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte
  30. Rodiņa Anita, asociētā profesore, Juridiskā fakultāte
  31. Rozenvalds Juris, profesors, Sociālo zinātņu fakultāte
  32. Rumba-Rozenfelde Ingrīda, profesore, Medicīnas fakultāte
  33. Runce Inese, vadošais pētnieks, Filozofijas un socioloģijas institūts
  34. Rūmniece Ilze, profesore, Humanitāro zinātņu fakultāte
  35. Svece Artis, docents, Vēstures un filozofijas fakultāte
  36. Švirksts Jānis, asociētais profesors, Ķīmijas fakultāte
  37. Veilande Rita, vadošā pētniece, Atomfizikas un spektroskopijas institūts
  38. Zemītis Guntis, vadošais pētnieks, Latvijas vēstures institūts
  1. Brakša Anita, izpilddirektore, Juridiskā fakultāte
  2. Rūsīte Evija, departamenta direktora vietniece
  1. Staņēviča Aiva
  2. Zeps Ivars Dominiks
  3. Deniss Celuiko
  4. Elvis Miķelsons
  5. Rūdolfs Aleksandrs Strods
  6. Roberts Rostoks
  7. Vairis Stramkalis
  8. Hanna Luīze Grase

*  Studējošo pārstāvjus ievēlē Studentu padome


Pastāvīgās komisijas

Uldis Kondratovičs – priekšsēdētājs

Jāzeps Logins – priekšsēdētāja vietnieks

Dace Balode

Raivis Bēts                             

Juris Borzovs

Didzis Elferts

Ineta Helmane

Kristaps Jaudzems

Jānis Karušs

Gundega Knipše

Zaiga Krišjāne

Deniss Celuiko

Elīna Pajuste

Līga Plakane

Anda Prikšāne

Anita Rodiņa

Juris Rozenvalds

Ilze Rūmniece

Evija Rūsīte

Aiva Staņēviča

Rita Veilande

Guntis Zemītis

Ivars Dominiks Zeps

Sanita Reide-Zēģele – sekretāre

Artis Svece – priekšsēdētājs

Donāts Erts – priekšsēdētāja vietnieks

Mārcis Auziņš

Kristaps Bergfelds

Raivis Bēts

Valdis Folkmanis

Līga Jankevica

Kristaps Jaudzems

Jānis Karušs

Valda Kļava

Indriķis Muižnieks

Elīna Pajuste

Malgožata Raščevska

Ingrīda Rumba-Rozenfelde

Inese Runce

Ilze Rūmniece

Aiva Staņēviča

Elvis Miķelsons

Rūdolfs Aleksandrs Strods

Roberts Rostoks

Vairis Stramkalis

Hanna Luīze Grase

Ieva Stūrmane – sekretāre

Edvīns Danovskis – priekšsēdētājs

Ivars Dominiks Zeps – priekšsēdētāja vietnieks

Gundars Bērziņš

Māris Kļaviņš

Sandris Lācis

Indriķis Muižnieks

Rūdolfs Aleksandrs Strods

Deniss Celuiko

Ilze Upacere – sekretāre

Gundars Bērziņš – priekšsēdētājs

Gunta Krūmiņa – priekšsēdētāja vietniece

Dace Balode

Juris Borzovs

Anita Brakša

Didzis Elferts

Ineta Helmane

Līga Jankevica

Indra Karapetjana

Sandris Lācis

Oļģerts Nikodemus

Juris Rozenvalds

Inese Runce

Evija Rūsīte

Artis Svece      

Jānis Švirksts

Rita Veilande

Guntis Zemītis

Elvis Miķelsons

Roberts Rostoks

Vairis Stramkalis

Hanna Luīze Grase

Ieva Didrihsone – sekretāre