Madona ir iedzīvotājiem draudzīga dzīvesvieta, miera un harmonijas avots, ar bagātiem kultūras un dabas resursiem, un, tajā pašā laikā – dinamiska, daudzveidīga un radošu personību atbalstoša pilsēta, kurā ir iespēja pilnveidoties visa mūža garumā, un iegūt augstāko izglītību no pirmā līmeņa līdz pat maģistra studiju programmās lielākās un tradīcijām bagātākās Latvijas augstskolas – Latvijas Universitātes – Madonas filiālē.

Madonas filiāli, kā kvalitatīvas profesionālās un akadēmiskās augstākās izglītības iegūšanas vietu, studenti izvēlas jau vairāk nekā 20 gadus. Starp vairākiem simtiem absolventu ir gan iestāžu, gan privātu uzņēmumu vadītāji, sabiedrībā cienītas personības, profesionāļi dažādās tautsaimniecības nozarēs.

Izvēloties studijas Madonas filiālē, jaunajā vidē tev palīdzēs iekļauties gan filiāles darbinieki, gan ceļabiedri - vecāko kursu studenti, tavi kursabiedri un kursa virtuālā grupa, sniedzot atbildes uz interesējošajiem jautājumiem.

Studiju laikā tu iegūsi jaunus domubiedrus un kolēģus un izveidosi sadarbību ar pasniedzēju - zinātnē un profesionālajā darbībā vadošo speciālistu. Viņi nodrošinās individuālu uzmanību lekcijās, konsultācijās, un atbalstu, izstrādājot studiju darbus. Tu studēsi prasībām atbilstošās auditorijās, un tev būs pieejami daudzveidīgi bibliotēkas resursi. Ļoti būtiski - Tu saglabāsi māju sajūtu, jo studijas sestdienās varēsi apvienot ar ikdienas darbu un ģimenes dzīvi ik dienu. Un studentu dzīve filiālē ir lētāka, jo studiju maksa filiālē ir zemāka, tu ietaupīsi arī ceļa un pusdienu izdevumus. Šie faktori ir svarīgi tavas labizjūtas nodrošinātāji studiju procesā.

Prakse studiju laikā tev sniegs priekšrocības: iespēju izzināt izvēlēto profesiju, gan parādīt sevi kā vērtīgu topošo speciālistu. Varēsi iegūt izvēlētās nozares speciālistu zināšanas un padomus un attīstīt jau iegūtās kompetences, turpinot individuālo izaugsmi, un stiprināt savu konkurētspēju. Darba devēji novērtē šādu sadarbību, piedāvājot prakses un darba vietas esošajiem filiāles studentiem un absolventiem.

Vienlaikus Tu varēsi izmantot visas Latvijas Universitātes studentu priekšrocības, piemēram, iesaistīties studējošo pašpārvaldē un ar iniciatīvām ietekmēt aktuālus jautājumus, piedalīties dažādos pasākumos, piemēram, Aristoteļa svētkos, zinātniskajās konferencēs, pieteikt savas idejas projektu konkursos, pretendēt uz stipendijām vai iegūt pieredzi ārpus Latvijas – mācību mobilitātes programmās.

Vienā no dzīves skaistākajām dienām, Izlaiduma dienā, Tu varēsi tērpties mantijā un no universitātes vadības diplomu saņemt svinīgā pasākumā Latvijas Universitātes Lielajā aulā.

Paliekot dzīvot un strādāt reģionā, tu piedalīsies iespējamajā misijā – veicināsi gan savu kā personības izaugsmi, gan sniegsi ieguldījumu darba tirgū kvalificētu un produktīvu speciālistu palikšanā reģionā, atbildīgas sabiedrības, inovatīvas ekonomikas un vietējās politikas veidošanā, uzlabojot dzīves kvalitāti sev un nākamajām paaudzēm. Tas, mums, reģionos dzīvojošajiem, ir būtiski!

Tāpēc nāc un īsteno savu sapni – iegūsti augstāko izglītību un profesiju vienā no uzņēmīgu personību atbalstošām pilsētām Latvijā – Madonā, “Pilsētā, kurā esi gaidīts”!

Nāc un uzsāc studijas īpašā laikā - Latvijas Universitātes Simtās jubilejas gadā!

​​​​​​​

Direktore Lolita Kostjukova