Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Fiziskā pieejamība: Sociālo zinātņu fakultāte
Pēdējās izmaiņas veiktas:
05.08.2011

Transports

No Rīgas centra līdz Sociālo zinātņu fakultātei var aizdoties gan ar trolejbusu (nr.15), gan autobusu (nr.18), kuru pieturas ir izvietotas tuvu ēkai. Līdzās šai fakultātei atrodas vēl citas mācību iestādes.
Precīzākam ieskatam, var apskatīt karti.
Sabiedriskā transporta maršruti un kustību saraksti: www.rigassatiksme.lv

Blakus ēkai pieejama arī auto novietne.


Iekļūšana ēkā

Pie ieejas Sociālo zinātņu fakultātē ir nelielas kāpnes, un ir pieejams arī pacēlājs, lai cilvēks ratiņkrēslā varētu ērti nokļūt līdz durvīm. Ja, izmantojot pacēlāju, nepieciešama palīdzība, var sazināties ar durvju sargu (tālr. 67098970).
Centrālās durvis ir pietiekami platas, lai tās varētu izmantot cilvēks ratiņkrēslā, taču jāņem vērā, ka durvīm nav sensoru, līdz ar to - tās jāver vaļā katram pašam vai jālūdz līdzcilvēku palīdzība.


Pārvietošanās iekštelpās

Fakultātes ēkas 1. stāvs ir pilnveidots atbilstoši tam, lai cilvēki ratiņkrēslā to varētu ērti izmantot.
Ēkai ir 4 stāvi, un tos savieno tikai kāpnes, lifta nav. Lai cilvēks ratiņkrēslā nokļūtu uz citu stāvu, jālūdz līdzcilvēku palīdzība.
Gaiteņi ir pietiekami plati, lai pa tiem varētu pārvietoties ratiņkrēslu lietotāji. Telpas ir labi apgaismotas, taču trūkst secīgas norāžu sistēmas, kas palīdzētu atrast noteiktas telpas. Telpas nav numurētas Braila rakstā.Pieejamība citām telpām

1. stāvā ir pieejama arī garderobe, bibliotēka, ēdnīca, kopētava un labierīcības.
Labierīcības 1. stāvā ir aprīkotas ar atbalsta rokturiem. Durvju ailes visām minētajām telpām ir pietiekami plašas, līdz ar to – cilvēki ratiņkrēslā var iekļūt jebkurā no telpām. Arī citos ēkas stāvos ir labierīcības, bet tās nav aprīkotas tā, lai tās varētu izmantot cilvēks ratiņkrēslā. Studiju daļa, administratīvie departamenti izvietoti pa vairākiem stāviem – 2., 3. un 4. stāvu.
Dienesta viesnīcas atrodas 10-15 minūšu gājiena attālumā no fakultātes ēkas - Rēznas 10c.