Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

AKTUĀLI! LU Bibliotēka informē – pieejama izcilā žurnālu datubāze SpringerLink!
LU Bibliotēka
11.01.2018

Latvijas Universitātē no 2018. gada janvāra pieejama izdevniecības Springer Nature žurnālu datubāze SpringerLink eksaktajās, humanitārajās un sociālajās zinātņu nozarēs.

SpringerLink ir kompānijas Springer Nature žurnālu datubāze. Tā piedāvā pētniekiem un profesionāļiem piekļuvi pāri par 6 miljoniem rakstu no vairāk nekā 3 400 žurnāliem, aptverot eksakto, humanitāro un sociālo zinātņu jomas.

Springer Nature kompānija ir izveidota 2015. gadā, apvienojoties vadošām izdevniecībām pētniecības un izglītības jomā (Nature Publishing Group, Palgrave Macmillan, Macmillan Education and Springer Science+Business Media). Springer Nature kā viena no vadošajām izdevniecībām piedāvā augsta līmeņa pakalpojumus zinātniskajai sabiedrībai visā pasaulē. Līdz ar to izdevniecības e-resursi ir neatsverams informācijas avots pētniecībai visās zinātņu nozarēs.

Datubāzē SpringerLink apkopota informācija no vairāk nekā 10 miljoniem zinātnisko dokumentu: grāmatām, grāmatu sērijām, žurnāliem, protokoliem, konferenču materiāliem.

SpringerLink piedāvā vienkāršo un paplašināto rakstu meklēšanu, rakstu pārlūkmeklēšanu šādās nozarēs - Bizness un vadība, Dabas zinātnes, Datorzinātnes, Ekonomika, Farmācija, Filosofija, Fizika, Ģeogrāfija, Inženierzinātnes, Izglītības zinātnes, Ķīmija, Literatūrzinātne, Matemātika, Materiālzinātnes, Medicīna un sabiedrības veselība, Politikas zinātne un Starptautiskās attiecības, Psiholoģija, Sociālās zinātnes, Statistika, Tiesību zinātnes, Valodniecība, Vēsture, Zemes un Vides zinātnes.

SpringerLink piedāvā iespēju skatīt arī augstas kvalitātes Springer, Palgrave Macmillan un Adis žurnālu arhīvus:

Springer žurnāli – ietver vairāk nekā 2 500 žurnālus angļu valodā un vairāk nekā 150 vācu valodā 11 dažādās jomās.

Palgrave Macmillan Journal – ietver vairāk nekā 40 žurnālus uzņēmējdarbībā un ekonomikā, humanitārās un sociālās zinātnēs.

Adis žurnāli – ietver vairāk nekā 30 medicīnas žurnālus dažādās disciplīnās, tostarp klīniskajos pētījumos, farmakokinētikā, farmakovigilancē un zāļu drošībā.

Aicinām izmantot datubāzi un paust viedokli!

Atsauksmes par datubāzi, lūdzu, sūtiet uz e-pasta adresi info-bibl@lu.lv, vai arī izsakiet savu viedokli šeit. Jūsu atsauksmes palīdzēs novērtēt e-resursu nepieciešamību studiju un pētnieciskajā darbā.