Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Dabas mājā par savu pieredzi doktorantūras studijās ASV dalīsies Jānis Lazovskis
Laura Bužinska
05.12.2017

Uzsākot 2018. gadu, Latvijas Jauno zinātnieku apvienība sadarbībā ar Grupu doktorantiem organizē Jauno zinātnieku sanākšanu, kura notiks 8. janvārī, plkst. 18.00 Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra Dabas mājā Torņakalnā 557. telpā. Šoreiz sanākšanas laikā par savu pieredzi un iespaidiem studiju procesā pastāstīs Jānis Lazovskis, kurš studē doktorantūrā ASV.

Tikšanās notiek, lai dotu iespēju doktorantiem un jaunajiem zinātniekiem no visdažādākajiem zinātņu virzieniem sanākt kopā, iepazīties un pārrunāt aktuālo zinātnē, studiju procesā un pētniecībā, tādejādi rosinot kopīgu sadarbību.

J. Lazovskis par sevi saka: "Esmu teorētiskās matemātikas doktorants Ilinoisas Universitātē Čikāgā, jau trīsarpus gadus no piecu gadu programmas pabeidzis. Dalīšos ar saviem piedzīvojumiem Ziemeļamerikas augstākās izglītības sistēmā, kā tur tiku, un kā no turienes ārā tikt. Pastāstīšu par savu pieredzi ikdienas dzīvē, akadēmiskām attiecībām, prasībām, atalgojumu, garantijām, birokrātiju, administrāciju un grāda vērtību." 

Šoreiz pasākums notiks LU Dabas mājā, Torņakalnā 557. telpā.

Par picām parūpēsies LJZA.
Ieeja bez maksas, laipni aicināti visi interesenti.

Pieteikšanās pasākumam rakstot uz e-pastu info@ljza.lv vai arī atzīmējoties pie pasākuma Facebook.


Vairāk par Latvijas Jauno zinātnieku apvienību var uzzināt mājaslapā.

Doktorantu grupai FB var pievienoties ŠEIT.

Kontaktiem: laura.buzinska@gmail.com, + 371 28621469, Laura Bužinska