Burtu standarta izmērs

SPORTS LU volejbolistes pārliecinoši saglabā vadošās pozīcijas turnīra tabulā
LU Sporta servisa centrs
06.11.2017

Latvijas Universitātes izlase brīvdienās, 04. novembrī devās uz Liepāju, kur aizvadīja divas spēles.

Pirmajā spēlē LU dāmas tikās ar RVS komandu. Pirmais sets aizsākās ar abu komandu līdzvērtīgu spēli, kur pēc spēles sākuma nebija paredzams spēles iznākums, taču pirmajā setā uzvaru guva LU komanda. Otrais sets bija krasi atšķirīgs, kur RVS meitenes nespēja tikt galā ne ar LU servēm, ne ar uzbrukumiem, kas pilnīgi atbruņoja RVS izlasi un ar pārliecinošu uzvaru (25:7) LU noslēdza setu. Pēc otrā seta LU dāmas sajuta uzvaras garšu un diezgan pārliecinoši gāja pretī uzvarai. Spēle noslēdzās trijos setos ar rezultātu 3:0 (21; 7; 16). Lielu pienesumu uzvarai deva spēcīgās serves Olgas Kudrovas izpildījumā, kura arī tika atzīta par šīs spēles labāko spēlētāju.

Otrajā spēlē LU izlasei pretī stājās mājinieces, kurām bija cienījams atbalsts, kas motivēja Liepājas komandu cīnīties par katru punktu, taču spēle izvērtās trijos setos par labu LU komandai. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:0 (20; 16; 17). Labākās šajā spēlē bija LU komandas uzbrucējas Ginta Vedļa un Lubova Tihomirova! Šajā spēlē LU izlases trenere Kristīne Tene veica vairākas spēlētāju maiņas, kas būtiski ietekmēja spēles gaitu. Viens no spožākajiem iznācieniem bija Kristas Rozenbergas izpildījumā, kura spēja gūt vairākus punktus komandai ar savām tiešajām servēm un teicamiem uzbrukumiem. Nevar nenovērtēt Alises Igales pienesumu, kura labi darbojās aizsardzībā.

Vēlreiz vēlamies sveikt jau pagājušajā Dzimšanas dienā LU izlases jaunpienācēju Sindiju Boži, kura jau ir neatņemama LU komandas sastāvdaļa! Vēlam veselību, veiksmi un izturību mācībās!

Pašlaik LU komanda stabili turpina atrasties turnīra tabulas 1. vietā!

Nākamās spēles ir plānotas 25.11.2017., kas norisināsies RVS sporta zālē, kur LU plkst. 11:00 tiksies ar RSU/MVS komandu un plkst. 12:30 ar MSĢ.

Sekojiet LU volejbolistēm arī instagrammā un vērojiet video atskatus no aizvadītajām spēlēm un treniņu norisi!