Vakardien, 13. decembrī, Latvijas Universitātes basketbola sistēmas LBL2 komanda devās uz Zviedrijas pilsētu Gēteborgu, lai startētu Eiropas Jaunatnes basketbola līgas turnīrā. Trenera Edija Šlesera vadībā uz turnīru devās Latvijas Universitātes/BS Rīgas komandas 10 spēlētāji.

Dienu pirms turnīra pirmās spēles komanda ieradās Gēteborgā un nedaudz iepazinās ar tās apkārtni, tomēr ilgi skaisto Zviedrijas rietumu krasta pilsētu nebija laika apskatīt, jo komandai jau 14. decembrī bija gods atklāt turnīru un aizvadīt pirmo spēli pret BK Helsinki ROCK.

Pirmā spēle komandai iesākās ar pārliecinošu uzvaru, tās rezultāts 67:40. Pirmais puslaiks Latvijas Universitāte/BS Rīga komandai iesākas ar piecu punktu deficītu, tomēr pirmās ceturtdaļas noslēdzošajās divās minūtēs Ričards Mugurēvičs izrāva neizšķirtu. Otrajā ceturtdaļā Latvijas Universitāte/BS Rīga dominēja laukumā, par ko liecina arī metienu attiecība 23:9, kas ļāva pirmo puslaiku noslēgt ar rezultātu 33:20.

Otrā puslaika sākumā piecus punktus pēc kārtas guva Arvis Dambis (38:21), vēl zīmīgāku izrāvienu Latvijas Universitāte/BS Rīga veica pēdējās spēles minūtēs, kad izdevās rezultātu palielināt līdz 25 punktu pārsvaram, turnīra pirmo spēli noslēdzot ar rezultātu 67:40. Komandas rezultatīvākie spēlētājs turnīra pirmajā spēlē bija Roberts Bērze ar gūtiem 14 punktiem, attiecīgi 11 punktus un 10 punktus guva Aivars Dambis un Niks Salenieks.

Latvijas Universitāte/BS Rīga: BK Helsinki ROCK 67:40 (10:11;23:9;12:7;22:13)

Seko līdzi  turnīra spēlēm EYBL mājas lapā.