Lai informētu pretendentus par aktuālajiem grantu konkursiem un atbildētu uz jautājumiem, ceturtdien, 18. aprīlī, plkst. 9.00 norisināsies informatīvs seminārs tiešsaistē. Grantu konkursus Atveseļošanas un noturības mehānisma projekta “Latvijas Universitātes iekšējā un ārējā konsolidācija” ietvaros organizē Latvijas Universitāte un Banku augstskola.

PIESLĒGŠANĀS SAITE ŠEIT

Seminārā aicināts piedalīties ikviens Latvijas Universitātes un Banku augstskolas pētnieks, kurš plāno pieteikties kādā no trim grantu konkursiem un kuram ir radušies jautājumi par dalības nosacījumiem vai citiem praktiskiem aspektiem.

Seminārā piedalīsies Latvijas Universitātes zinātņu prorektors asociētais profesors Guntars Kitenbergs un Latvijas Universitātes Akadēmiskā departamenta Zinātnes projektu nodaļas eksperti.