21. martā plkst. 10.30 Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātē (SZF) notiks Latvijas Republikas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa vieslekcija "Latvijas ārpolitikas aktualitātes”, kuras laikā ministrs pasniegs Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas un LU SZF Politikas zinātnes nodaļas ikgadējo Inovāciju balvu starptautiskās politikas pētniecībā.

Lekcijas laikā ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš pasniegs Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas un LU SZF Politikas zinātnes nodaļas iedibināto ikgadējo Inovācijas balvu starptautiskās politikas pētniecībā.

Inovācijas balvas konkursā var pieteikties ikviens LU SZF Politikas zinātnes nodaļas students, kurš ir izstrādājis oriģinālu pētījumu par starptautiskās politikas jautājumiem.

Lekcija būs atvērta ikvienam klausītājam, iepriekš reģistrējoties elektroniski, rakstot uz e-pastu: sigita.struberga@lu.lv