Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Karjeras iespēju diena Latvijas Universitātē 2016. gadā. © Foto: Toms Grīnbergs
Karjeras iespēju diena Latvijas Universitātē 2016. gadā. © Foto: Toms Grīnbergs
Karjeras iespēju diena Latvijas Universitātē 2016. gadā. © Foto: Toms Grīnbergs Karjeras iespēju diena Latvijas Universitātē 2016. gadā. © Foto: Toms Grīnbergs
Ikgadējā LU Karjeras iespēju dienā piedalīsies vairāk nekā 50 darba devēji
LU Karjeras centrs
25.10.2017

Aicinām pieteikties ikgadējai izstādei „Karjeras iespēju diena 2017” – kur darba devējiem ir iespēja klātienē sastapties un uzrunāt potenciālos darba ņēmējus/dažādu nozaru topošos speciālistus. Šī gada izstādes tēma ir „Gribu. Varu. Vajag.” un tā 25. oktobrī vienlaicīgi norisināsies divās ēkās - Latvijas Universitātes (LU) galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19 un LU Dabas mājā Jelgavas ielā 1.

Kā atrast zelta vidusceļu? Karjera nav tikai profesijas izvēle, tas ir visas dzīves gājums, kurā summējas cilvēka izvēles, intereses, vēlmes un centieni. Tas ir būtiskais dzīvē un darbā. Tās ir prasmes un pareizi lēmumi. Tie ir speciālisti un kompetences, kas ir nepieciešamas tagad un tuvākajā nākotnē.

Kopā izstādē piedalīsies vairāk nekā 50 uzņēmumi no dažādām nozarēm. Izstādes laikā studentiem būs iespēja iepazīties un uzrunāt uzņēmumu pārstāvjus, lai noskaidrotu par karjeras perspektīvām katrā uzņēmumā un izvēlētajā nozarē kopumā, kā arī pieteikties aktuālajām darba un prakses vakancēm.

Te ieskatam video no 2016. gada Karjeras iespēju dienas.

 

Vairāk informācijas un iespēja pieteikties šeit.