30. janvārī plkst. 14.00 Valodu tehnoloģiju iniciatīva prezentēs jaunizveidotos studiju kursus, kas dos iespēju Latvijas lielāko universitāšu studentiem apgūt aktuālas valodu tehnoloģijas.

Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda finansētā projekta “Valodu tehnoloģiju iniciatīva” komanda pasākumā iepazīstinās arī ar jaunumiem pētniecībā. Studiju kursu un pētniecības aktualitāšu prezentācija notiks Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra Zinātņu mājā (Rīga, Jelgavas iela 3, auditorija Alfa).

LU kā Valodu tehnoloģiju iniciatīvas galvenais partneris aicina ikvienu interesentu piedalīties pasākumā, lai paplašinātu savu izpratni par valodu tehnoloģijām, kā arī uzzinātu vairāk par iespējām studiju laikā apgūt valodu tehnoloģijas. Sagatavotie studiju kursi ir būtisks solis valodu tehnoloģiju attīstībā Latvijā. Tie sniegs iespēju studentiem apgūt jaunas zināšanas un prasmes šajā dinamiskajā un strauji augošajā jomā.

Plašāka informācija: ŠEIT.