Š. g. 14. martā plkst. 9.00 Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, Berlina auditorijā notiks Latvijas Republikas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča vieslekcija „Latvijas ārpolitikas aktualitātes”, kuras laikā ministrs pasniegs Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas un LU SZF Politikas zinātnes nodaļas ikgadējo Inovāciju balvu starptautiskās politikas pētniecībā.

Lekcijas laikā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pasniegs Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas un LU Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļas iedibināto ikgadējo Inovācijas balvu starptautiskās politikas pētniecībā.

Lekcija atvērta ikvienam klausītājam, iepriekš reģistrējoties elektroniski, rakstot uz e-pastu: sigita.struberga@lu.lv