Divas dienas, 8. un 9. martā, Latvijas Universitātes telpās notiks konference, kurā Latvijas veselības nozares speciālistiem, politiķiem, ierēdņiem un pacientu organizācijām vēža aprūpes koordinācijas un skrīninga uzlabošanas projekta starptautiskie eksperti prezentēs rekomendācijas vēža pacientu aprūpes uzlabošanai Latvijā.

„Tas būs savā ziņā vēsturisks pasākums,” rezumē viens no projekta priekšsēdētājiem, Latvijas Universitātes Klīniskās un profilaktiskās medicīnas institūta (LU KPMI) direktors, profesors Mārcis Leja. Pasaules Veselības organizācijas Starptautiskās Vēža pētniecības aģentūras (IARC/WHO), Eiropas Vēža institūtu organizācijas (OECI) un ERASMUS Universitātes Medicīnas centra (EMC) pārstāvji pēc Latvijā veiktās ekspertīzes iepazīstinās ar rekomendācijām, lai veidotu, uzlabotu un nodrošinātu vienlīdz kvalitatīvu un visiem pacientiem vienādi pieejamu vēža pacientu aprūpi visā Latvijā.

Ikviens interesents aicināts apmeklēt konferences publisko daļu 9. martā Latvijas Universitātes Lielajā aulā, Raiņa bulvārī 19, Rīgā, plkst. 9.00–12.30. Lai pieteiktos, interesenti aicināti reģistrēties: ej.uz/konference_9_marts.

Ikviens reģistrētais dalībnieks, kurš apmeklēs konferenci klātienē, saņems elektronisku apliecību par dalību.