“Jēkabpils – labo pārmaiņu pilsēta” tā vēsta pilsētas moto. Tieši Jēkabpilī tu vari uzsākt pārmaiņas savā dzīvē vai padarīt to vēl bagātāku, izvēloties studēt Latvijas Universitātes Jēkabpils filiālē plaši piedāvātajās pedagoģijas studiju programmās.

Latvijas Universitātes studenti un absolventi ir pieprasīti darba tirgū, ko pierāda gandrīz absolūta studentu nodarbinātība: tie, kuri ir pārliecināti par sevi, iegūtajām akadēmiskajām zināšanām un praktiskajām spējām, ir nodarbināti - dibina uzņēmumus, strādā par vadītājiem, vai ir profesionāli darbinieki.

Uz lekcijām mājīgajā un studiju procesam atbilstošajā Jēkabpils filiālē, sestdienās ierodas studenti no vairāk nekā 20 novadiem, līdz ar to šī ir unikāla iespēja veidot kontaktus, kas lieti noderēs ikdienā un nākotnē.

Augsti kvalificēti, pieredzējuši, erudīti un arī praktizējoši docētāji nodrošinās ne vien teorētiskas, bet arī, praksē balstītas, pētnieciskas, interesantas lekcijas, individuālu pieeju, un arī veicinās patstāvīgas nepārtrauktas mācīšanās prasmi. Mūsu docētāji prot ieinteresēt – jāgarlaikojas nebūs!

Prakses laikā kādā no sadarbības organizācijām, tu varēsi iegūt būtisku praktisko pieredzi un padomus no nozares speciālistiem, kā arī pilnveidot un pierādīt savas kompetences kā jaunais speciālists.

Diploms, iegūtā kvalifikācija kompetence un personīgās īpašības stiprinās tavas pozīcijas mainīgajā un prasīgajā vidē, procesu organizēšanā un vadīšanā. Iekļaušanās universitātes dzīvē sekmēs atbildību par sasniegumiem, paplašinās redzesloku izvēlētajā nozarē, sekmēs tālākizglītības mērķtiecību, izvirzīt un sasniegt vēl ambiciozākus dzīves mērķus.

Ietaupi laiku un līdzekļus, studējot tuvāk mājām - labo pārmaiņu pilsētā - Latvijas Universitātes Jēkabpils filiālē! Gaidīsim tevi studijās īpašā laikā - Latvijas Universitātes Simtās jubilejas gadā!

 

Direktore Daina Spuriņa