9. septembrī mūsdienu kultūras forumā “Baltā nakts” Latvijas Okupācijas muzejā norisināsies audiovizuāls laikmetīgās skaņu mākslas notikums “Videogrāfija – Space Textures”, kas jau astoņpadsmito gadu kādu no Rīgas kultūrvietām ietērpj skaņas un gaismas krāsu ainavās. Pasākums norisināsies no plkst. 19.00 līdz pusnaktij.

VIDEOGRĀFIJA XVIII – drosmīgi atspoguļo video mākslas un laikmetīgās mūzikas mijiedarbības spēku dažādās vietās un laikos, radot sintēzi starp mūziku, video mākslu, arhitektūru, vēsturi un šī brīža laikmetīgumu.

Programmā:

Programmas norisi klātienē varēs baudīt Latvijas Okupācijas muzejā Strēlnieku laukumā 1. Koncertprogramma būs skatāma arī tiešraidē Radio NABA sociālo tīklu platformās un portālā lsm.lv.

Projektu realizē LR 6 – LU Radio NABA – sadarbībā ar Latvijas Okupācijas muzeju, pateicoties Rīgas Domes atbalstam. Ieeja pasākumā bez maksas.

Latvijas Okupācijas muzejs ir privāts muzejs, kas jau trīsdesmit gadus atgādina un izglīto par Latvijas okupācijām 20. gadsimtā.

Līdz šim projekts īstenots jau astoņpadsmit gadus, programmās piedalījušies mākslinieki no vairāk nekā 20 valstīm, un tas noticis visdažādākajās Rīgas publiskajās telpās – Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, Latvijas Universitātē, Lielajā ģildē, Rīgas kongresu namā, Dzelzceļa muzejā, Rīgas cirkā, Rīgas centrāltirgū, Vērmanes dārzā, Vagonu zālē uz daudzās citās publiski pieejamās vietās.

Ar visiem “Baltās nakts” notikumiem iespējams iepazīties foruma tīmekļvietnē. Pasākumos ieeja ir bez maksas.