“Mobility City Challege 2022” ir pilsētvides hakatons, kas jau otro gadu aicina paskatīties uz savu pilsētu no cita skatu punkta un piedalīties tās nākotnes veidošanā. Šī gada izaicinājums sadarbībā ar lidostu “Rīga” notiks no 23. līdz 25. septembrim un tās dalībniekiem būs iespēja iegūt 1000 eiro un iespēju piedalīties sacensību fināla posmā Barselonā (Spānijā). Hakatona darba valoda būs angļu valoda.

Reģistrēties hakatonam var individuāli vai kā komanda (4 līdz 5 dalībnieki). “Mobility City Challenge 2022” ietvaros studenti nedēļas nogalē strādās pie RIX piedāvātajiem izaicinājumiem profesionālu treneru no Kimitisik komandas vadībā.

Dalība izaicinājumā ir bezmaksas. Reģistrācija ir atvērta līdz pat 21. septembrim, aizpildot pieteikšanās anketu.

Vairāk par programmu uzzini: šeit!