Sestdien, 18. martā, norisināsies Latvijas Universitātes Sporta centra organizēts darbinieku un viņu ģimeņu atpūtas pasākums “Darbinieku pavasara pārgājiens 2023”, kurā dalībniekiem būs iespēja doties skaistā pārgājienā pa skaistu meža ceļu Cēsu novadā ar dažādām aktivitātēm pārgājiena laikā.

Dalībnieku pulcēšanās notiks autostāvvietā pie ražotnes “Liepa”, Liepā, Lodes ielā 1, sākot no plkst. 12.45, bet starts paredzēts plkst. 13.00. Uz pārgājienu iespējams doties, izmantojot vilcienu, kas no Rīgas Lodes stacijā ierodas plkst. 12.48. No dzelzceļa stacijas “Lode” līdz ražotnei “Liepa” ir 300 metru gājiens pa Lodes ielu. Dalībniekiem, kas ierodas pulcēšanās vietā ar automašīnu, varēs to novietot pie ražotnes “Liepa” esošajā stāvlaukumā.

Pārgājiena maršruts vedīs gar Lodes māla karjeru, Līču-Laņģu klintīm, Grīviņu iezi un citiem ļoti skaistiem dabas objektiem. Vairāk par maršrutu iespējams uzzināt šeit.

Pārgājiena finišs plānots pie ražotnes “Liepa” ap plkst. 17.30. Vilciens uz Rīgu no Lodes stacijas atiet plkst. 17:47.

Pārgājiena vidū, Grīviņu atpūtas bāzē, pie Gaujas, visi dalībnieki tiks aicināti uz siltām pusdienām un tēju, par ko parūpēsies pasākuma organizatori – LU SC.

Pārgājiena kopējais maršruts būs aptuveni 13 km garš. Uz pārgājienu līdzi jāņem laikapstākļiem atbilstošus apavus un apģērbu.

Pieteikties pasākumam var aizpildot elektronisko pieteikuma anketu līdz 2023. gada 17. marta plkst. 11.59.

Uz tikšanos!