Latvijas Universitātes Akadēmiskajā apgādā iznākusi LU Medicīnas fakultātes Anatomijas un histoloģijas katedras autoru kolektīvā grāmata “Cilvēka anatomija. Galva. Kakls. 2. daļa” (Gundegas Knipšes un Džannas Krūmiņas redakcijā, autori: Gundega Knipše, Džanna Krūmiņa, Sarmīte Boka, Jānis Šavlovskis).

Izdevuma “Cilvēka anatomija. Galva. Kakls. 2. daļa” atvēršanas svētki notiks 2022. gada 29. novembrī plkst. 16.00 LU Zinātņu mājā (Jelgavas ielā 3, 7. stāvā).

Grāmata paredzēta medicīnas studentiem, rezidentiem, ārstiem un citiem interesentiem.

LU Akadēmiskā apgāda izdevumus visizdevīgāk iegādāties LU galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19 vai LU Akadēmiskā apgāda telpās Aspazijas bulvārī 5-132, iepriekš sazinoties ar Intu Sakalovsku (tālr. 67034889, inta.sakalovska@lu.lvapgads@lu.lv).