Konferencē, kas norisināsies Latvijas Universitātes Mazajā aulā (Raiņa bulvārī 19, Rīgā), 3. novembrī no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00, tiks apskatītas tādas tēmas kā MODEST projekta rezultāti, it īpaši tie, kuri  attiecas uz vispārējo prasmju kursiem un doktorantūras skolu izveidi, kā arī izveidotās doktorantūras skolas prezentēs projekta partneri no Armēnijas augstskolām. Kursu materiāli būs publiski pieejami un tos būs iespējams ieviest jebkurā augstskolā doktorantūras studentu prasmju stiprināšanai. Tāpat arī tiks prezentēta izveidotā tīklošanās platforma doktorantūras studentiem, organizēta paneļdiskusija par projekta rezultātiem un būs tīklošanas sesija par doktorantūras projektiem un iniciatīvām Eiropā.

Dalība pasākumā ir iespējama gan klātienē, gan tiešsaistē. Dalība ir bez maksas. Konferences darba valoda ir angļu valoda.

Pieteikšanās konferencei ir iespējama šeit: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cYdJp94eohh8Eez43L_CARlMAuDyftAy/edit?usp=sharing&ouid=117369637547057692222&rtpof=true&sd=true .

Konferences programma:

Conference_programm-RIGA_03.11.docx