Dienas programma

11.00 ĢZZF Studentu pašpārvaldes stunda
Mēs pastāstīsim par studentu pašpārvaldes, “Ģeogrāfu mafijas” dzīvi un notikumiem ĢZZF, par rīkotajiem pasākumiem un iespējām sevi realizēt!

12.00 Fakultātes dekānes uzruna

Uzrunu teiks Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes dekāne, profesore Zaiga Krišjāne.

12.05 Ģeogrāfu stunda

Ģeogrāfijas bakalaura studiju programmas direktore Elīna Apsīte-Beriņa, pasniedzēja Laimdota Kalniņa un īsteni ģeogrāfi Margarita Feizaka un Harijs Ijabs pastāstīs par ģeogrāfijas studijām. Sarunas ar ģeogrāfijas studentiem un atbildes uz studētgribētāju jautājumiem.

13.00 Ģeologu stunda

Ģeoloģijas bakalaura studiju programmas direktors Māris Krievāns pastāstīs par ģeoloģijas studijām. Sarunas ar ģeoloģijas studentiem un atbildes uz studētgribētāju jautājumiem.

14.00 Vides zinātnes stunda

Vides zinātnes bakalaura studiju programmas direktors Imants Kukuļs pastāstīs par vides zinātnes studijām. Sarunas ar vides zinātnes studentiem un atbildes uz studētgribētāju jautājumiem.

15.00 Jauno Ģeogrāfu skolas pusstunda

Skolas vadītājs Uldis Klepers pastāstīs par JĢS, aicinās piedalīties viktorīnā un iejusties Jauno ģeogrāfu skolas kursanta lomā.

15.30 Vides akadēmijas pusstunda

Skolas vadītājs Imants Kukuļs pastāstīs par VA, aicinās piedalīties viktorīnā un iejusties Vides akadēmijas kursanta lomā.

16.00 ĢZZF Studentu pašpārvaldes stunda

Pārrunāsim standarta jautājumus – par ko paši kā skolēni satraucāmies stājoties universitātē un nesapratām?

Dodies uz Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāti: