Atrasti 723 ieraksti
Contacts
10.05.2019. 14.12 Saturs
Head of the laboratory Dr.biol. Uldis Kalnenieks Professor of Biotechnology kalnen@lanet.lv Phone: +371 6703488 Fax: +371 67034885
Contacts
08.11.2013. 18.02 Saturs
.makkonen[at]uef.fi LATVIA LATVIA UNIVERSITY OF AGRICULTURE www.llu.lv Rector Juris Skujans rektors[at]llu.lv Administrator Gatis Kasparinskis gatis.kasparinskis[at]llu.lv RIGA TECHNICAL UNIVERSITY www.rtu.lv Rector Leonids Ribickis leonids.ribickis[at]rtu.lv Administrator Jolanta Jurevica Jolanta.Jurevica[at]rtu.lv UNIVERSITY OF LATVIA www.lu.lv Rector Marcis Auzins Marcis.Auzins[at]lu.lv Administrator Alina Grzhibovska bsrun[at]bsrun.org LITHUANIA KAUNAS UNIVERSITY OF TECHNOLOGY www.ktu.lt Rector Petras Baršauskas rektorius[at]ktu.lt Administrator Sigitas Stanys sigitas.stanys[at]ktu.lt KLAIPEDA UNIVERSITY www.ku.lt Rector Vaidutis Laurenas vaidutis.laurenas[at]ku.lt Administrator Nora Venslovaite nora.venslovaite[at]ku.lt ALEKSANDRAS STULGINSKIS UNIVERSITY www.asu.lt Rector Antanas Maziliauskas antanas.maziliauskas [at]asu.lt Administrator Minvydas Liegus kontakt[at]asu.lt MYKOLAS ROMERIS UNIVERSITY www.mruni.eu Rector Alvydas Pumputis roffice
Contacts
22.12.2010. 16.04 Saturs
Prof. Andris AMBAINIS UNIVERSITY OF LATVIA FACULTY OF COMPUTING, Rainis Boulevard 19 RIGA LV-1586, LATVIA Tel.: +371 67034517 e-mail: qcs@lu.lv www.lu.lv
Contacts
03.02.2011. 10.42 Saturs
University of Latvia 19 Raina Blvd., Riga LV 1586, Latvia Phone: + 371 67034334 Fax: + 371 67243091 E-mail: ad [at] lu.lv
Contacts
15.02.2011. 21.06 Saturs
Laila Niedrite , Program committee co-chairDocent at Faculty of Computing, University of Latvia, LatviaE-mail: Guntis Arnicans , Program committee co-chair Associate professor at Faculty of Computing, University of Latvia, LatviaE-mail: Natalija Kozmina, Responsible for web presence and communications Researcher at Faculty of Computing, University of Latvia, Latvia
Contacts
31.07.2013. 18.08 Saturs
Prof. Andris AMBAINIS UNIVERSITY OF LATVIA FACULTY OF COMPUTING, Rainis Boulevard 19 RIGA LV-1586, LATVIA Tel.: +371 67034517 e-mail: andris.ambainis@lu.lv www.lu.lv
Contacts
13.09.2013. 22.01 Saturs
Address LU A.Liepa's Correspondence Mathematics School Faculty of Physics and Mathematics University of Latvia Zellu street 8 Riga, LV-1002 Latvia E-mail nms@lu.lv nms.lu.lv@gmail.com Phone +371 67033738
Kārtot pēc
Filtri
Aktīvie filtri
  • Notīrīt filtrus un meklētāju