Lai pievērstu dažādu jomu speciālistu un Latvijas sabiedrības uzmanību klimata un ilgtspējas tēmai, kā arī dalītos ar zinātniski pamatotu informāciju par šīm tēmām, Francijas vēstniecība un Francijas institūts Latvijā sadarbībā ar Latvijas Universitāti 15. aprīlī rīko paneļdiskusiju “Francijas un Latvijas dialogs par klimatu un ilgtspēju 2024”.

Pasākuma atklāšanā piedalīsies Latvijas Universitātes rektors Gundars Bērziņš un LU Ekopadomes vadītājs Renārs Kairis. Diskusijā piedalīsies franču un latviešu eksperti no dažādām institūcijām – no universitātes, nevalstiskām organizācijām, uzņēmumiem, pašvaldības, Klimata un enerģētikas ministrijas, kā arī studējošie. Latvijas Universitāti diskusijā pārstāvēs pētnieks Jānis Brizga. 

Speciālisti ne tikai dalīsies ar savām zināšanām par aktuālo situāciju klimata pārmaiņu jomā, bet arī stāstīs par pieredzi un labās prakses piemēriem, kā dažādās jomās pielāgoties un mazināt rīcības ietekmi uz klimatu, un tādejādi sniegt savu atbildi šim izaicinājumam. Šī tikšanās būs iespēja diskutēt par mūsu sabiedrības izaicinājumiem klimata jomā kontekstā ar pasaules ilgtspējas nepieciešamību.

Paneļdiskusija norisināsies 15. aprīlī no plkst. 15.15 līdz plkst. 17.30 Latvijas Universitātes Zinātņu mājā, Rīgā, Jelgavas ielā 3. Pasākums notiks angļu valodā.

Pieteikšanās pasākumam ŠEIT.