Latvijas Universitātes (LU) Kultūras centrs aicina piedalīties CAMINO Projekta sadarbības memoranda parakstīšanas ceremonijā 2024. gada 29. maijā plkst. 11.00.

Ar sadarbības memoranda parakstīšanas ceremoniju šā gada 29. maijā LU oficiāli uzsāks kopdarbu ar CAMINO Projektā iesaistītajiem partneriem: Viļņas Universitāti Lietuvā (Vilnius University), Tartu Universitāti Igaunijā (University of Tartu), Opoles universitāti Polijā (University of Opole), J. E Purkine universitāti Ustinadlabemā, Čehijā (J. E. Purkyně University in Ústí nad Labem), Komeniusa universitāti Bratislavā, Slovākijā (Comenius University Bratislava) un Ludovikas Valsts pārvaldes universitāti Ungārijā (Ludovika University of Public Service). Tās mērķis ir vienoties par normatīvo regulējumu un vadlīnijām sadarbības tīklam starp Eiropas Savienības universitātēm. Partneri ceremonijā ieskicēs projekta turpmākās aktivitātes un iepazīstinās ar jaunizveidoto universitāšu kultūras pārstāvniecību sadarbības platformu mājaslapas veidā.

Ar muzikālu sveicienu klātesošos ceremonijā iepriecinās koncertmeistare Ilze Dzērve un čellists Toms Augusts Goba.

Laipni aicināti visi interesenti!