Metodikas un ierīces prototipa izveide un testēšana.

Apkopojot iepriekšējo aktivitāšu rezultātus, tiks pabeigtas skolas vecuma bērnu redzes un redzes uztveres traucējumu diagnostikas metodikas. Galvenā prasība – tām jābūt ātri veicamām un viegli lietojamām. Lai nodrošinātu ātru un efektīvu redzes un redzes uztveres traucējumu diagnostikas veikšanu, izstrādātajām diagnostikas metodiku digitālajām versijām tiks izveidots ierīces prototips, kurš tiks salīdzināts ar konkurējošiem produktiem. Ierīces prototipa pamatā būs datorprogramma, kura nodrošinās ātru testu izvēli, veikšanu un pārbaužu rezultātu reģistrēšanu. Kā arī ierīces prototips tiks papildināts ar nepieciešamajiem aksesuāriem (krāsu filtriem, lēcu un prizmu fliperiem u.c.). Redzes traucējumu diagnostikas ieviešanai tiks nodrošināta metodikas pieejamība elektroniskā vidē un būs lietojama Latvijas skolās.