Izveidoto filtru un oponentu krāsu stimulu pielietošanas iespējas binokulārās redzes un redzes uztveres pētījumos, metodikas izstrāde.

Izmantojot izveidotos filtrus un oponentu krāsu stimulus, tiks veidoti konkrēti testi binokulāro funkciju novērtēšanai (stereoredze, konverģences novērtēšana u.c.), kā arī krāsu redzes stimulu izveidei uz monitora (lai novērtētu krāsu redzi, kas līdz šim pieejamās skrīninga programmatūrās nav iekļauta, bet tiek veikta tikai, izmantojot speciāli drukātas kartes). Tiks veidoti viegli saprotami, ātri izpildāmi testi. Pētījuma rezultātā tiks sagatavota metodika, kurā bez sagatavotajiem testiem un to aprakstiem tiks apkopota informācija par displeju, krāsu filtru nepieciešamajiem parametriem un kalibrēšanas iespējām.