8. februārī Latvijas Universitātes (LU) 82. starptautisko zinātnisko konferenci ar priekšlasījumu “Kā komunicēt mūsu nākotnes drošību?” atklās NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.

Strauji mainīgā drošības vide ir viens no mūsdienu izaicinājumiem, tomēr – vai vienīgais? Diskusijas gaitā J. Sārts pievērsīsies jauno tehnoloģiju sniegtajām iespējām un izaicinājumiem informācijas telpā, kā arī zinātnes lomai mūsdienu ģeopolitiskajos apstākļos.

Atklāšanas plenārsēde ir atvērta ikvienam interesentam. Klausītāji tiek aicināti apmeklēt plenārsēdi 8. februārī plkst. 12.00 LU Mazajā aulā, Raiņa bulvārī 19. Būs pieejama arī plenārsēdes tiešraide LU mājaslapā www.lu.lv.

LU konference ir kļuvusi par neatņemamu Latvijas zinātniskās dzīves sastāvdaļu, kas nes līdzi gandrīz gadsimtu ilgas tradīcijas. Tradicionāli konferences darbs tiek organizēts sekciju sēdēs četros zinātņu nozaru blokos: dabas zinātnēs, humanitārajās zinātnēs, medicīnas un veselības zinātnēs, sociālajās zinātnēs un starpdisciplināri, ietverot plašu tēmu klāstu, kas aptver nozīmīgus pētniecības virzienus un inovācijas jomas. Konference notiks no janvāra līdz pat aprīlim.

No 31. janvāra LU radio NABA raidījumā “Nabarīts” katru trešdienu plkst. 8.20 klausītāji varēs iepazīties ar konferences aktualitātēm – studijā viesosies pētnieki, kuri pastāstīs vairāk par savu zinātņu sekciju, iezīmēs pētījumu rezultātus un aicinās arī interesentus apmeklēt konferences sekciju kā klausītājiem.

Programma pieejama konferences mājaslapā.

Dalīties

Saistītais saturs

LU konference pulcē 16 tūkstošus dalībnieku
07.02.2024.

LU konference pulcē 16 tūkstošus dalībnieku

LU sākas 82. starptautiskā zinātniskā konference
22.01.2024.

LU sākas 82. starptautiskā zinātniskā konference