Foto: Toms Grīnbergs, LU Komunikācijas departaments

No 23. oktobra līdz 3. novembrim Latvijas Universitātē (LU) notiks pasākums “Studenta kurpēs”. Esošie LU studenti līdz 16. oktobrim aicina vidusskolēnus pieteikties, lai, kopā pavadot vienu dienu, viņiem sniegtu ieskatu, kā norit studiju dzīve LU.

Pasākums “Studenta kurpēs” ir iespēja vidusskolēniem vienu dienu iejusties studenta lomā un piedalīties studiju procesā, lekcijās un laboratorijas darbos. LU studenti – mentori vidusskolēniem palīdzēs iepazīt interesējošo studiju programmu, studiju norises vietu, bibliotēkas, uzzināt, kādas prasmes nepieciešamas, lai studētu attiecīgajā programmā, un kādas iespējas ir radoši un sportiski izpausties ārpus studijām. 

Skolēni, kas jau “piemērījuši studenta kurpes”, pēc pasākuma atzīst, ka ieskats studiju ikdienā un procesā ir bijis ļoti vērtīgs, un visbiežāk arī pieņem lēmumu savas mācību gaitas turpināt tieši LU. Bijušie pasākuma dalībnieki iesaka arī citiem skolēniem izmantot šo iespēju, jo tā var pārliecināties par savu izvēli 

“Studenta kurpēs” notiks visās LU fakultātēs Rīgā. Skolēni, kas vēlas piedalīties, līdz 16. oktobrim aicināti aizpildīt pieteikuma anketu: https://ej.uz/studentakurpes2023rudens  

Nedēļu pirms pasākuma norises studenti un skolēni savstarpēji sazināsies un vienosies par to, kura diena laikā no 23. oktobra līdz 3. novembrim būtu atbilstošākā universitātes apmeklējumam.  

Pasākums “Studenta kurpēs” notiek katru semestri un ir kļuvis par vienu no LU tradīcijām jau teju 15 gadu garumā. Skolēnu un studentu atsauksmes par to lasāmas 2023. gada 3. maija rakstā LU portālā www.lu.lv “Iespaids ir tikai pozitīvs – populāra atziņa pēc “studenta kurpju” pielaikošanas”

Dalīties

Saistītais saturs

LU aicina vidusskolēnus “iekāpt studenta kurpēs”!
02.10.2023.

LU aicina vidusskolēnus “iekāpt studenta kurpēs”!