Bioloģijas fakultāte

Asociētā profesore Dr. biol. Līga Ozoliņa-Molla
Tālr.: 67033920
e-pasts: liga.ozolina-molla@lu.lv

 

Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte

Zane Svilāne
Tālr.: 67034789
e-pasts: zane.svilane@lu.lv

 

Datorikas fakultāte

Profesors Dr. habil. dat.  Juris Borzovs
Tālr.: 67034489
e-pasts: juris.borzovs@lu.lv

 

Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāte

Fizikas nodaļa
Dr. Jānis Cīmurs
Tālr.: 67033768
e-pasts: janis.cimurs@lu.lv 

Matemātikas nodaļa
Asociētā profesore Ingrīda Uļjane
Tālr.: 67033728
e-pasts: ingrida.uljane@lu.lv 

Optometrijas nodaļa
Aija Tolstoja
e-pasts: aija.tolstoja@lu.lv 

 

Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte

profesore Dr. geogr. Zaiga Krišjāne
e-pasts: zaiga.krisjane@lu.lv

 

Humanitāro zinātņu fakultāte

Dr. Anastasija Vedela
Tālr.: 67034915
e-pasts: anastasija.vedela@lu.lv  

 

Juridiskā fakultāte

Daina Andrejeva
Tālr.: 67034466
e-pasts: daina.andrejeva@lu.lv

 

Ķīmijas fakultāte

Dr.chem., Doc. Agnese Osīte
Tālr.: 67033901
e-pasts: agnese.osite@lu.lv

 

Medicīnas fakultāte

Ivars Pēkainis
e-pasts: ivars.pekainis@lu.lv  

 

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

Laura Fomina
Tālr.: 67034848
e-pasts: laura.fomina@lu.lv 

 

Sociālo zinātņu fakultāte

Aleksandra Kjakste
e-pasts: aleksandra.vonda@lu.lv 

 

Teoloģijas fakultāte

Dr. theol., doc. Jānis Rudzītis-Neimanis
Tālr.: 67034441
e-pasts: janis.rudzitis@lu.lv

 

Vēstures un filozofijas fakultāte

Vēstures un arheoloģijas nodaļa
Asoc. prof. Raimonds Cerūzis
Tālr.: 67034769
e-pasts: raimonds.ceruzis@lu.lv

Filozofijas un ētikas nodaļa
Dr. Artis Svece
Tālr.: 67034769
e-pasts: artis.svece@lu.lv