Foto: Toms Grīnbergs

Tuvojas “Atvērto durvju dienu” nedēļa, kurā topošajiem zinātniekiem, pētniekiem un studētgribētājiem būs iespēja apmeklēt Latvijas Universitātes (LU) 13 fakultātes un astoņas filiāles, kurās uzzināt vairāk par studiju iespējām, studentu dzīvi, kā arī aktīvi un interesanti pavadīt laiku ar domubiedriem. “Atvērto durvju dienu” pasākumi norisināsies no 18. līdz 22. martam. 

Jau tradicionāli 12. klašu pavasara brīvlaika nedēļā skolēni ir aicināti pulcēties LU fakultāšu telpās, lai pārliecinātos par savu izvēlēto studiju virzienu un gūtu priekšstatu par gaidāmajām studijām. Izvēlēto fakultāšu telpās interesentus uzrunās pārstāvji, pašpārvaldes locekļi un pasniedzēji, kuri palīdzēs jauniešiem ne tikai iejusties universitātes studiju vidē, bet arī piedāvās uzzināt daudz jauna un interesanta.

Šogad LU Akadēmiskā centra telpās, kā arī jaunatklātajā Zinātņu mājā skolēniem būs iespēja iepazīties ar bioloģijas, medicīnas, ķīmijas, ģeogrāfijas, matemātikas, fizikas un Zemes zinātņu nozarēm un piedalīties pārstāvju rīkotajā ekskursijā, kuras laikā varēs iepazīt studiju un pētniecības vidi, kas noteikti iedvesmos visus apmeklētājus! Savukārt humanitāro un sociālo zinātņu nozares pārstāvji gaidīs skolēnus savās mājās – Visvalža ielā 4 un Lauvas ielā 4. Arī Juridiskā, Teoloģijas un Datorikas fakultātes gaidīs interesantus vēsturiskajā LU ēkā Raiņa bulvārī 19, bet tie, kuriem interesē bizness, vadība, ekonomikas zinātnes vai vēsture un filozofija, būs laipni aicināti Aspazijas bulvārī 5. Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte durvis vērs Imantas septītajā līnijā.

Katras fakultātes uzņemšanas laiki, datumi un norises vietas atšķiras, tāpēc aicināt pasākuma apmeklētājus iepriekš iepazīties ar piedāvāto pasākumu programmu: Vairāk informācijas šeit

Visi laipni aicināti “Atvērto durvju dienās” Latvijas Universitātē!

Dalīties