19. un 20. oktobrī LU basketbola sistēmas komandas aizvadīja sezonas pirmā apļa spēles. Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas komanda LU/BS Rīga ieguva otro uzvaru divās spēles. Savukārt OlyBet Latvijas – Igaunijas basketbola līgas ietvaros BK LU komandai līdz pat ceturtās ceturtdaļas ievadam piederēja pārsvars, tomēr izšķirošos mirkļos labāki bija mājinieki, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 58:62.

BK LU

Otrajā izbraukuma spēlē pēc kārtas rezultātu atklāja BK LU komandas saspēles vadītājs Rendijs Feikners. Līdz pat spēles 7. minūtei mājinieki nebija guvuši nevienu punktu. Tikai pēc Edvarda Mežuļa iegūtās personiskās piezīmes pretinieku komandas centra spēlētājs K.A Montgomerijs realizēja divus soda metienus (7:2). Atlikušajās četrās minūtēs BK LU spēlētāji nerealizēja 6 metienus pēc kārtas. Mājinieku komanda, izmantojot LU studentu pieļautās kļūdas, spēja rezultāta starpību samazināt līdz diviem punktiem (15:13). Otro ceturtdaļu rezultatīvi iesāka LU studenti. Savus pirmos punktus BK LU komandas sastāvā guva jaunais centra spēlētājs Jānis Gertners (19:15). LU studenti pārliecinoši pārņēma spēles iniciatīvu savās rokās līdz pat spēles otrās ceturtdaļas beigām, jo mājinieku komanda guva tikai divus punktus. Kopumā otrajā ceturtdaļā visspilgtāk laukumā bija redzams LU kapteinis Linards Jaunzems, kura kontā 9 punkti. Spēles trešajā ceturtdaļā pretinieku komanda spēlēja pārliecinošāk, gūstot 23 punktus, kamēr LU studenti nespēja realizēt vairākus tālmetienus (visā spēle 5/26 – pretiniekiem 5/13). Tādējādi LU iekrātais 17 punktu pārsvars trešā ceturkšņa beigās tika sadeldēts līdz 7 punktiem (48:41). Spēles pēdējā izšķirošajā ceturtdaļā LU studenti nespēja realizēt trīs metienus pēc kārtas, kas deva iespēja pretinieku komandai samazināt rezultāta starpību vairs tikai līdz 5 punktiem. Pretinieki aizvadīja stabilu spēles izskaņu, un piecas minūtes pēc spēles beigām mājinieki izlīdzināja rezultātu, pirmo reizi gūstot pārsvaru (52:54). LU studentiem spēles pēdējās sekundēs bija iespēja izcīnīt uzvaru, tomēr nerealizējot izšķirošos metienus, mājinieku komanda nosargāja minimālo pārsvaru, un spēle noslēdzas ar rezultātu 58:62. BK Latvijas Universitāte - BC Valga Valka/Maks&Moorits 58:62 (13:15, 17:36, 41:48).  LU: Linards Jaunzems 25+11AB, Rendijs Feikners 10+4AB, Renārs Birkāns 7+3AB,Jānis Getners 6+3AB, Kārlis Žunda 5+7AB, Adrians Šnipke 3, Edvards Mežulis 2+2AB, Aleberts Putāns 2AB, Artis Arnītis, Kārli Grigaļūns, Ričards Pinne, Arvīds Dambinieks.

LU/BS Rīga

Pavisam citu spēles rezultātu parādīja LU basketbola sistēmas 2. divīzijas komanda, izcīnot otro uzvaru savās mājas. Pēc spēles pirmajām minūtēm ar realizēto metienu precizitāti vairāk varēja lepoties pretinieku komanda.  Atrodoties spēles lielāko daļu vadībā, BS Ogre spēlētāji vadīja spēles ritmu. Tomēr izšķirošajā spēles pēdējā ceturtdaļā LU/BS Rīgas komanda spēja atgūties un izlīdzināt rezultātu no 22 punktu deficīta. Spēles pēdējās piecās minūtēs no BS Ogres spēlētāju puses tika pieļautas daudz kļūdu, kuras izmantoja LU/BS Rīga komanda, pretī gūstot nepieciešamos punktus. Kopumā visā spēlē mājinieki guva 28 punktus pēc pretinieku pieļautajām kļūdām.  Pateicoties nerealizētajam tālmetienam no BS Ogres komandas puses, pēdējās sekundēs, LU/BS Rīga komandai izdevās izcīnīt savās mājās otro uzvaru pēc kārtas, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 93:92.  LU/BS Rīga komandas sastāvā rezultatīvākais spēlētājs bija Everts Ramza, kurš guva 21 punktu un izcīnīja 5 atlēkušās bumbas. LU/BS Rīga – BS Ogre 93:92 (15 – 32; 22 – 27; 27 – 16; 29 – 17). LU/BS Rīga: Everts Ramza 21+5AB, Gustavs Kārlis Kampuss 18+8AB, Kārlis Daga – Krūmiņš 11+2AB, Rīčards Mugurēvičš 11+10AB, Kārlis Kaugars 8+4AB, Roberts Bērze 7, Mārtiņš Sīlis 6+4AB, Rihards Aleksandrovs 4+1AB, Kārlis Bodrovs 4+5AB.