Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Foto: Māris Greidāns, LU sports
Foto: Māris Greidāns, LU sports

AKTUĀLI! SPORTS! Novembra izskaņā Universitātē notiks LU rudens "Sporta nakts 2017"
LU Sporta servisa centrs
28.11.2017

30. novembrī "Elektrum" Olimpiskajā centrā tiks aizvadīts vērienīgs Latvijas Universitātes Sporta servisa centra (LU SSC) organizēts studentu sporta pasākums "LU rudens Sporta nakts 2017", kur vienkopus notiks sacensības mini-futbolā, mini-florbolā, pludmales volejbolā un strītbolā. Dalība LU studentiem ir bez maksas. Komandu reģistrācija noslēgsies 29. novembra vakarā.

Sporta nakts turnīri LU kļuvuši par neatņemamu studentu ārpusstudiju sastāvdaļu. Gaidāmā pasākuma organizatori uzsver, ka šis būs jau piektais Sporta nakts pasākums, kas pulcēs LU studentus četros sporta veidos vienlaicīgi. Sacensības futbolā, florbolā, pludmales volejbolā un strītbolā tiks aizvadītas "Elektrum" Olimpiskā centra sporta spēļu zālēs.

Ņemot vērā, ka florbola un volejbola nakts turnīri LU risinās regulāri, tieši futbola un strītbola cienītājiem tā būs unikāla iespēja izmēģināt aktīvu sportošanu visas nakts garumā. Visu sporta veidu sacensības sāksies plkst. 23.00 un noslēgsies ap plkst. 2.00 naktī.

Futbola un florbola sacensības risināsies "3 pret 3" (florbolā ar lielajiem vārtiem un vārtsargiem, futbolā bez), strītbolā komandu dalībnieku skaits būs ierastajā skaitā (3 pret 3), savukārt pludmales volejbolā pirmo reizi sacensības Sporta nakts ietvaros notiks jauktā grupā (komandā 1 vīrietis un 1 sieviete).

Katra sporta veida turnīru organizēs pieredzējuši attiecīgo sporta veidu treneri LU. Tāpat ikvienam Sporta nakts dalībniekam būs iespēja piedalīties atsevišķās ārpus sacensību aktivitātēs un konkursos.

Pozitīvi, ka arī šajā reizē par vērtīgām balvām rūpēsies ierastie un uzticamie LU sporta nakts turnīru atbalstītāji “Smiltenes piens”, “Red Bull” un “Adrenaline Tan”, savukārt futbola turnīra uzvarētāji saņems specbalvu no Latvijas Futbola virslīgas.

Aktuālā informācija par gaidāmo Sporta nakti atrodama Facebook.

  • Komandu skaits katrā sporta veidā ir ierobežots.
  • Ņemot vērā, ka katra sporta veida spēļu kalendāri netiks savstarpēji saskaņoti un komandu skaits ir ierobežots, viens students drīkst piedalīties tikai vienā sporta veidā.
  • Pieteikšanās ilgs līdz 29. novembra plkst. 23.59.

PIETEIKUMA ANKETA

NOLIKUMS