Liepājas pārstāvniecība Rīgā

Liepājas ģerbons Liepāja ir viena no retajām Latvijas pilsētām, kurai ir sava pārstāvniecība Rīgā. Līdzīga pārstāvniecība Liepājai galvaspilsētā pastāvēja jau pirmās Latvijas Republikas brīvvalsts laikā no 1922. līdz 1934.gadam, un tā tika atjaunota 1998.gada novembrī. 

Pārstāvniecība ir Liepājas pilsētas tautsaimniecības, politikas, kultūras un izglītības atbalsta centrs Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Viens no tās darbības virzieniem ir darbs ar studentiem, kas studē Rīgā. Pārstāvniecība ik mēnesi rīko studentu – liepājnieku tikšanās. Studentu vakaru ietvaros notiek bezmaksas apmācības par dažādiem jautājumiem. 2009./2010. mācību gadā notika nodarbības par Eiropas brīvprātīgo darbu, projektu vadīšanu, komunikāciju ar potenciālo darba devēju, u.c. tēmām. Studentu vakaros – apmācībās galvenā uzmanība tiek pievērsta karjeras un izglītības jautājumiem. Informācija par pasākumiem pieejama portālos www.liepaja.lv un www.liepajniekiem.lv. Jaunumus iespējams saņemt arī elektroniski, piesakoties lpr@dome.liepaja.lv. Paralēli ikmēneša studentu tikšanās vakariem, pārstāvniecībā iespējams uzzināt par studentiem aktuāliem notikumiem Liepājā, iegūt pamatinformāciju par Liepāju saviem studiju darbiem, piemēram, statistikas datus, tūrisma informāciju u.c., kā arī informāciju par Liepājas Domē un Liepājā pieejamām prakses iespējām.

Visi studenti – liepājnieki Rīgā vai tie, kuri jūtas sirdī liepājnieki ir laipni aicināti uz ikmēneša tikšanās - apmācībām, iepriekš piesakoties pa tālr. 67503392 vai rakstot    e-pastu uz lpr@dome.liepaja.lv. Tikšanās notiek Liepājas pārstāvniecības telpās Vecrīgā, Jēkaba kazarmās, Torņa ielā 4, 2A-201, tur, kur plīvo zaļi sarkanais Liepājas karogs. Papildu informācija: 

Liepājas pārstāvniecībā Rīgā

tālr.: 67503392 

e-pasts: 
lpr@dome.liepaja.lv