Latvijas Universitātes (LU) Biznesa inkubators sāk uzņemšanu pirmsinkubācijas programmā, kurā aicinātas pieteikties komandas ar savām biznesa idejām. Uzņemtajām komandām būs iespēja motivētā vidē strādāt pie idejas realizācijas, tikties ar mentoriem un uzņēmējiem. Ja tev ir biznesa ideja, tad piesakies un sapņus pārvērt realitātē!

Pieteikties iespējams līdz 18. oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu.

Kopumā pirmsinkubācijas programma ilgst piecus mēnešus, taču tā ir sadalīta divos posmos. Astoņu nedēļu posms norisināsies no 24. oktobra līdz 14. decembrim, 12 nedēļu posms – no 9. janvāra līdz 26. martam. Pirmajā posmā notiks nodarbības ar nozaru profesionāļiem par idejas validāciju, minimālo dzīvotspējīgo produktu, testēšanu un lietotāju atrašanu, cenu veidošanu, mārketingu un biznesa modeļu veidošanu. Šīs fāzes laikā komandas tiksies ar mentoriem “speeddating” ietvaros, kā arī savā starpā, lai motivētu viens otru turpināt darbu pie idejas attīstības. Komandām būs pieejams atbalsts un konsultācijas ar inkubatora komandu.

Astoņu nedēļu posma noslēgumā tiks rīkota “Demo diena”, kuras laikā komisija vērtēs komandu darbu un sasniegto. Pēc pirmajām astoņām nedēļām labākajām komandām būs iespēja cīnīties par naudas balvu – 5000 EUR.

Uz programmas otro posmu tiks virzītas labākās un aktīvākās komandas.

Visiem LU Biznesa inkubatora dalībniekiem būs iespēja izmantot biroja telpas, foto studiju (ar aprīkojumu), ražošanas telpas, kā arī 3D printeri, lāzergriezēju u. c. aprīkojumu.

Ja tev vēl nav savas biznesa idejas, taču vēlies ar savām prasmēm palīdzēt kādai no komandām, apmeklē inkubatora organizēto komandu veidošanas pasākumu jeb “Matchmaking vakaru” 17. oktobrī plkst. 18.00 Aspazijas bulvārī 5, Rīgā. Pasākuma laikā tev būs iespēja iepazīties ar citu dalībnieku idejām un pievienoties kādai no komandām. Pieteikuma anketā vari ierakstīt savu biznesa ideju un norādīt, kādus komandas biedrus meklē, vai pieteikt sevi kā komandas spēlētāju, norādot savas prasmes. To vari izdarīt līdz 13. oktobrim šeit.

Ņem vērā! 

  • Inkubatorā tiek uzņemtas komandas, kuras veido līdz četri dalībnieki un komandas sastāvā jābūt vismaz vienam LU studentam.
  • Visi pretendenti tiks izvērtēti pēc šādiem kritērijiem:  
    - administratīvie kritēriji – pieteikumā norādīta prasītā informācija un pieteikums ir iesniegts norādītajā termiņā;
    - kvalitatīvie kritēriji – biznesa ideja, komandas atbilstība un komandas motivācija.

Par inkubatoru

Inkubators ir izveidots un darbojas, pateicoties mecenātu, Latvijas Universitātes un LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes atbalstam. LU Biznesa ideju fondu atbalsta Latvijas un ārzemju uzņēmumi un privātpersonas, kuru vidū ir Džons Medveckis, Driehaus ģimene, LMT Retail&Logistics, Inbox.lv, Accenture Baltics, Luminor Latvija, Evita Lune, Aija Lāce u. c. Mecenātu ieguldījumus LU Biznesa ideju fondā administrē Latvijas Universitātes fonds, kas ir respektabla filantropijas organizācija un rūpējas par izciliem, centīgiem studentiem, maģistrantiem, doktorantiem, pedagogiem, zinātniekiem, kā arī atbalsta izcilus izglītības, zinātnes, sporta un kultūras darbiniekus un projektus sadarbībā ar izglītību atbalstošiem mecenātiem un partneriem.

Dalīties