8. jūnijā ar lekciju-ekskursiju par ārstniecības augiem Latvijas Universitātes (LU) Botāniskajā dārzā viesosies plaši pazīstamais ārstniecības augu speciālists un fitoterapeits Dr. Artūrs Tereško. Pasākuma sākums plkst. 11.00. Dalībai pasākumā jāpiesakās iepriekš.

Arī 2019. gada vasarā LU Botāniskajā dārzā turpināsim iepazīt Latvijā augošos ārstniecības augus! Ārstniecības augu iepazīšanas sezonu šogad sāksim ar pavisam īpašu pasākumu – 8. jūnijā ar lekciju-ekskursiju botāniskajā dārzā viesosies Dr. Artūrs Tereško.

Ekskursijā Dr. Tereško vadībā iepazīsim LU Botāniskā dārza ārstniecības augu kolekciju un augu praktiskā pielietojuma iespējas veselības uzlabošanā. Īpaša uzmanība lekcijā tiks pievērsta ar vērtīgajām ārstnieciskajām īpašībām apveltītajam bērza tāss ekstraktam – betulīnam. Pasākuma laikā būs iespēja degustēt un iegādāties ārstniecības augu tējas no "Pļavas aptiekas", iepazīties ar Dr. Tereško grāmatu "Dieva Dārza ārstniecības augi", kā arī to iegādāties. Pasākuma sākums plkst. 11.00.

Dalība pasākumā, iegādājoties ieejas biļeti botāniskajā dārzā. Dalībai pasākumā jāpiesakās iepriekš. Pieteikšanās: agnese.reke@lu.lv vai 67450860. Vietu skaits pasākumā ir ierobežots.

Dalīties