Latvijas volejbola federācija tīmekļvietnē ziņoja, ka Latvijas Universitātes (LU) Medicīnas fakultātes studente un LU sieviešu volejbola izlases kapteine Ginta Vedļa ieguvusi janvāra mēneša labākās Nacionālās volejbola līgas spēlētājas titulu. Titulu LU studente izcīnīja, ar atdevi spēlējot abās janvāra volejbola komandas “Latvijas Universitāte” spēlēs. 12. janvārī Jelgavā LU aizvadīja divas svarīgas spēles, kurās tikās ar “Mārupes SC” un “RSU/MVS” komandām. Pirmajā spēlē ar Latvijas Kausa 1. vietas ieguvējām “Mārupes SC” komandu cīņa par uzvaru izvērtas saspringta. Pirmo setu LU zaudēja ar punktu skaitu 25:21, taču pārējos trijos setos LU dāmas spēja izraut uzvaru setu beigās. Ar rezultātu 3:1 (-21; 21;23; 22) LU pārspēja Mārupes komandu! Rezultatīvākās šajā spēlē bija Ginta Vedļa, gūstot 18 punktus, Jeļizaveta Morozova, gūstot 18 punktus, un Viktorija Brailko, gūstot 18 punktus, Arī otrajā spēlē, bet ar pārliecinošāku punktu skaitu, uzvaru svinēja LU studentes - spēle noslēdzās ar rezultātu 3:1 (17;-15;15;14). Rezultatīvākās šajā spēlē bija Ginta Vedļa (22 punkti), kā arī Jeļizaveta Morozova (16 punkti) un Viktorija Zimeta (12 punkti). LU komandas kapteine Ginta Vedļa tika atzīta par Nacionālās līgas janvāra rezultatīvāko spēlētāju, jo individuāli abās spēlēs guva 40 punktus. No tiem pieci gūti ar servi, seši punkti – blokā. Sakrāts lietderības koeficients +24, un no 46 uzbrukumiem mērķi ir sasnieguši 36 jeb 62%. ”Esmu patīkami pārsteigta, jo šādā spēlētāju konkurencē kļūt par mēneša labāko spēlētāju ir grūti,” sasniegtos rezultātus komentēja Ginta. Sportistei šis ir pēdējais studiju gads, un uz jautājumu, vai viņa turpinās spēlēt LU komandā arī pēc absolvēšanas, Ginta atbildēja: “Biju jau izdomājusi, ka tas būs mans pēdējais gads, jo jau daudz laika esmu veltījusi volejbolam, un ir parādījušās citas prioritātes, taču laiks rādīs.” Ginta Vedļa ir pieredzējusi LU spēlētāja, un jau kopš 2013. gada ir komandas sastāvā, savukārt jau 2015. gadā kļuva par komandas kapteini. LU Ginta studē Medicīnas fakultātē un pašlaik atrodas studiju finiša taisnē, sasniedzot beidzamo 6. mācību kursu. Pašlaik Ginta nodarbojas ar diplomdarba rakstīšanu, tāpēc vēlam viņai lielu izturību un veiksmi izcili pabeigt universitāti.