LU Botāniskais dārzs 2018./2019. māc.g. pavasara/ziemas semestrī piedāvā iepazīt daudzveidīgo augu pasauli ekskursijās un 12 dažādās tematiskajās nodarbības. Gan nodarbības, gan ekskursijas ir pielāgojamas visu vecumu skolēniem.

LU Botāniskais dārzs ir lieliska vieta, kur iepazīt daudzveidīgo augu pasauli, jo Botāniskajā dārzā vienuviet aplūkojama tik liela augu daudzveidību, kā nekur citur. Botāniskā dārza augu kolekcijas iespējams iepazīt gan individuāli, apmeklējot dārzu jebkurā dienā darba laikā, gan ekskursijās vai tematiskajās nodarbībās gida pavadībā. Ekskursijas un nodarbības jāpiesaka iepriekš.

Ekskursijās grupa gida pavadībā apmeklē gan siltumnīcas (Subtropu, Tropu, Sukulentu siltumnīcas, Acāliju māju un no marta arī Tauriņu māju), gan āra ekspozīcijas (atkarībā no laikapstākļiem), kur iepazīst interesantākos eksotiskos un Latvijas dabā sastopamos augus. Ekskursijas pieejamas latviešu, angļu un krievu valodā. Plašāk par ekskursijām un to cenām var lasīt LU Botāniskā dārza mājaslapā.

LU Botāniskais dārzs skolēnu grupām piedāvā arī 12 tematiskās nodarbības, kurās skolēni interaktīvā veidā var padziļināti izzināt dažādas botānikas tēmas, piemēram, indīgos un ārstniecības augus, aizsargājamos augus, eksotiskos augļus vai ekosistēmu daudzveidību, papildinot skolā iegūtās zināšanas. Nodarbības pieejamas latviešu un krievu valodā.  Plašāk ar tematisko nodarbību piedāvājumu un cenām var iepazīties LU Botāniskā dārza mājaslapā.

Vienuviet LU Botāniskā dārza izglītojošo aktivitāšu piedāvājumu skolām iespējams apskatīt elektroniskajā bukletā.

Gan tematiskās nodarbības, gan ekskursijas jāpiesaka vismaz piecas darba dienas iepriekš. Nodarbību un ekskursiju pieteikšana, ka arī plašāka informācija, rakstot agnese.reke@lu.lv vai zvanot 67450860 (darba dienās 9.00-17.00).

Dalīties