LU Microsoft un inovāciju centrs

Piektdien, 14. decembrī, plkst. 9.30 Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centrā (Rīgā, Kalpaka bulvārī 4) notiks seminārs “Digitālās pārmaiņas izglītībā”, kurā tiksies informācijas tehnoloģiju un izglītības nozares pārstāvji, lai iepazītos ar mūsdienīgām izglītības tehnoloģijām, kas ļauj uzlabot skolu darba un mācību procesa efektivitāti, redzētu praktiskos risinājumus, dalītos pieredzē un mācītos.

Renāte Strazdiņa (Dr. Sc. Ing., Microsoft vadītāja Baltijā) runās par skolu digitālo transformāciju. Par Rīgas skolu pārmaiņu procesu stāstīs Ivars Balamovskis (Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes priekšnieks - direktora vietnieks). Rīgas Angļu ģimnāzijas direktore Maija Kokare dalīsies pieredzē, par to, kā veiksmīgi tiek īstenota dalība Microsoft paraugskolu aktivitātēs.

Valsts izglītības satura centra pārstāve Liene Millere informēs par pedagogu profesionālās pilnveides attīstības iespējām. Līga Matveja-Vlasova (SIA “Datorzinību centrs” Izglītības produktu attīstības vadītāja) iepazīstinās ar  Office 365 iespējām un praktiskajiem risināmiem OneDrive izmantošanā skolās. Mūsdienu mācīšanas un sadarbības rīkus: Microsoft Teams & OneNote demonstrēs Andris Gribusts („Lielvārds” Kompetences centra vadītājs). To, kā iespējams izpētīt pasauli ar Minecraft: Education Edition tehnoloģijām, atklās Lidija Terjošina (Microsoft Latvia Izglītības sektora biznesa attīstības vadītāja) un Daniils Dovgals (HelloGroup skolotājs). Par to, kādu ceļu uz STEM apmācību robotikas jomā iet AlfaRobot.lv, stāstīs Gints Krūmiņš un Aleksejs Jurenoks (Rīgas Tehniskā universitāte). Pasākuma noslēgumā notiks diskusijas.

Pasākumu organizē Microsoft sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

Pasākumā piedalīties laipni aicināti mediju pārstāvji!

Dienas kārtība

Dalīties