Ja esi Latvijas Universitātes (LU) absolvents sākot no 2003. gada un, ja tev ir iespēja samaksāt reģistrācijas maksu Citadele bankasSwedbank vai SEB bankas internetbankā, tad vari pieteikties augstākā līmeņa studijām elektroniski. Lai pieteiktos elektroniski, jābūt LU absolventam studiju programmā, kas ir atbilstoša iepriekšējās izglītības nosacījumiem studiju programmā, kurā piesakies.

Elektroniskā pieteikšanās maģistra līmeņa studiju programmām norisināsies no 1. jūlija līdz 11. jūlijam. Ja, saskaņā ar uzņemšanas nosacījumiem studiju programmās, esi ieguvis tiesības pretendēt uz ārpuskonkursa reģistrāciju, tad šim konkursam būs iespējams pieteikties no 1. jūlija līdz 4. jūlijam. Gadījumā, ja konkursa rezultātā neiegūsi tiesības reģistrēties ārpuskonkursa kārtībā, tavu pieteikumu ņems vērā vispārējā konkursā.

Elektroniskā pieteikšanās notiek LU Informatīvajā sistēmā. Pieejai jāizmanto studenta LUIS lietotājvārds (login) un parole.

Piesakoties elektroniski, vari izvēlēties vienu vai vairākas augstākā līmeņa studiju programmas. Reģistrācijas maksa – EUR 30 ir noteikta par katru pieteikumu (maksājuma veikšanai iespējams izvēlēties kādu no iepriekš minēto banku internetbankām. Maksājums jāveic no elektroniskā pieteikuma LUIS ar saiti).

Ja esi atbrīvots no reģistrācijas maksas (atbrīvoti ir bāreņi un 1. grupas invalīdi), piesakies studijām LU personiski, ierodoties fakultātē vai filiālē norādītajos laikos.

Ja studiju programmā, kurā piesakies ir paredzēts iestājpārbaudījums, tad elektroniskajā pieteikumā tiks norādīts iestājpārbaudījuma laiks un vieta. Ja piedalies konkursā uz studiju vietām ar vērtējumiem iepriekšējās izglītības diplomā (saskaņā ar uzņemšanas nosacījumiem studiju programmās) – norādi to, veicot elektronisko pieteikšanos.

Rezultātus uzzini LUIS vai attiecīgajā fakultātē, vai filiālē. Reģistrēties studijām ir jāierodas personiski fakultātē vai filiālē. Ja tev ir drošs elektroniskais paraksts (eParaksts mobile vai eID), tad varēsi reģistrēties un studiju līgumu parakstīt elektroniski.