Kas ir LU AVIV biedrība?

Latvijas Universitātes Atturības un veselības izglītības veicināšanas biedrības kodols ir studenti, kuri ar savu pārliecību un zināšanām iedvesmo sabiedrību – it īpaši jauniešus – būt brīviem un veseliem. Biedrība veicina veselīgu, no alkohola, nikotīna un citām narkotiskajām vielām brīvu dzīvesveidu, tādējādi sekmējot sabiedrības labklājību un ilgtspēju.

Vēsture

Biedrība dibināta 1999. gadā, pamatojoties uz atturībnieka un mecenāta Jāņa Dāvja (1867–1959) testamentāro novēlējumu. Viņš novēlēja Latvijas Universitātei namu Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 49 ar nosacījumu, ka tajā jāierīko studentu atturībnieku kopmītne par zemu maksu. Patlaban studentu atturībnieku kopmītne atrodas dienesta viesnīcā Rīgā, Mazajā Lubānas ielā 11.

Aktivitātes

Biedrības studenti iegūst zināšanas par veselīgu dzīvesveidu, veido veselīgu vidi sev apkārt, sporto, izklaidējas un piedalās projektos, kā arī uzrunā sabiedrību. Biedrība vēsta, ka dzīve bez alkohola un citām apreibinošām, atkarību izraisošām vielām ir ne vien iespējama, bet arī lieliska.

Kā kļūt par biedru?

Ja Tu nelieto alkoholu, nesmēķē un vēlies darboties biedrībā, sazinies ar mums (luaviv@luaviv.lv)! Vairāk informācijas LU AVIV biedrības mājaslapā www.luaviv.lv.