2021. gada 10. novembra sēdē Latvijas Universitātes Akadēmiskās ētikas komisija šādā sastāvā – Agnese Osīte, priekšsēdētāja, Olga Ošeniece, priekšsēdētājas vietniece, Dace Raipale, Dace Kazāka Toms Rostoks, Nikola Ošniece – izskatīja Ētikas komisijai adresēto iesniegumu par iespējamiem akadēmiskās ētikas pārkāpumiem.

Ētikas komisija nolēma:

1. Atzīt, ka students/-e ir pārkāpis/ -usi LU Akadēmiskās ētikas kodeksa 7.punktā definēto atbildības principu, 9.punktā definēto cieņas un koleģialitātes principu, nepildot savas akadēmiskās saistības, neizturoties cieņpilni komunikācijā ar X fakultātes dekānu un X bakalaura studiju programmas metodiķi.
  2. Izteikt studentam/-ei nosodījumu par LU Akadēmiskās ētikas kodeksa normu pārkāpšanu un, ja viņš/-a turpinās studijas LU, rīkoties atbilstoši LU Akadēmiskās ētikas kodeksam.