2024. gada 9. janvārī plkst. 15.00 Humanitāro zinātņu fakultātē, Visvalža ielā 4a, 402. aud. notiks Valodniecības un literatūrzinātnes un Mūzikas, vizuālo mākslu un arhitektūras nozaru promocijas padomes atklātā sēde, kurā disertāciju zinātnes doktora grāda (Ph.D.) iegūšanai humanitārajās un mākslas zinātnēs aizstāvēs Sintija Ķauķīte.

Temats „Interpunkcijas un grafisko zīmju loma tekstveidē”.

Recenzenti: tenūrprofesore, Dr.Philol. Andra Kalnača, Latvijas Universitāte; profesore, Dr. Philol. Linda Lauze, Liepājas Universitāte; vadošā pētniece, Dr. Philol. Antra Kļavinska, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija.

Ar promocijas darbu var iepazīties LU Daudznozaru bibliotēkā un LU Humanitāro zinātņu fakultātes 304. telpā.

Informāciju sagatavoja: Iveta Narodovska, Valodniecības un literatūrzinātnes un Mūzikas, vizuālo mākslu un arhitektūras nozaru promocijas padomes zinātniskā sekretāre.