Iesāc savu studiju gadu Latvijas Universitātē (LU) jaudīgi un ar pārliecību! Lai jaunais dzīves posms, gaidāmās pārmaiņas un nezināmais neraisītu papildu uztraukumu, 31. augustā 1. kursa studenti tiek aicināti apmeklēt pasākumu “Iepazīsti LU”.

Pasākuma programma

LU Mazajā aulā

No plkst. 10.00 līdz plkst. 12.00   iepazīšanās ar dažādu LU struktūrvienību piedāvātajām iespējām ārpusstudiju aktivitātēm. Te varēs uzzināt par pievienošanos amatiermākslas kolektīviem, par sportošanas iespējām Universitātē. Jaunos studentus gaidīs arī LU Karjeras centra, Biznesa inkubatora u. c. struktūrvienību speciālisti.

LU Lielajā aulā

Plkst. 12.15 lekcija “Iepazīsti savu kuratoru un mentoru”, kas ir atbalsta programmas jaunajiem studentiem. Studiju kvalitātes nodrošināšanas nodaļas pārstāve Jana Ādmine pastāstīs par kuratoru programmu, bet LU Studentu padomes pārstāvji skaidros, kā pieteikties programmai, kurā vecāko kursu studenti jaunajiem studentiem sniedz palīdzīgu roku un palīdz iejusties studiju vidē.

Plkst. 13.00 par dažādām mācību metodēm un stiliem un kā mācīšanās skolā atšķiras no studijām augstskolā stāstīs docente un vadošā pētniece Sanita Baranova.

Plkst. 14.00 LU Studentu padomes pārstāvji sniegs ieskatu E-studiju un LU informatīvajā sistēmā LUIS.

Plkst. 14.30 psiholoģe Līga Valinka stāstīs par to, ar kādām emocijām un pārdzīvojumiem sastopas lielākā daļa jauniešu, uzsākot studijas, un kas var palīdzēt iejusties studiju vidē labāk.

Plkst. 15.00 efektīvā laika plānošanā ieskatu sniegs karjeras konsultante un izaugsmes veicinātāja Dace Siliņa. 

 

Piesakies pasākumam “Iepazīsti LU”, aizpildot pieteikšanās anketu: https://www.lu.lv/gribustudet/iepazisti-latvijas-universitati/.

  • Neskaidrību gadījumā par pasākuma norisi aicinām sazināties ar LU Karjeras centru: rakstot uz dace.silina@lu.lv; vai zvanot pa tālr. 67034714.