Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Prezidenta apsveikums
Pēdējās izmaiņas veiktas:
26.11.2009.

Apsveikums konferencē „Valstiski nozīmīgas zinātnes, izglītības, tautsaimniecības un kultūras institūcijas Latvijai”

Godājamie konferences organizatori un dalībnieki!

Dāmas un kungi!

Šogad Latvijā ir īpašs jubileju gads, kad savas dibināšanas 90.gadadienu svin vairākas valstiski nozīmīgas zinātnes, izglītības, tautsaimniecības un kultūras iestādes.

Man ir patiess gandarījums, ka šajā īpašajā gadā deviņi partneri, institūcijas, kas dzimušas gandrīz vienlaicīgi ar Latvijas valsti, ir pulcējušās kopā, lai  atskatītos vēsturē un izvērtētu, kā ar nacionālo institūciju palīdzību tika celta un veidota mūsu valsts. Taču ne mazāk būtiski ir arī tas, ka savā 90.dzimšanas dienā esat sanākuši kopā, lai izvērtētu pašreizējo nacionālo institūciju lomu un misiju, kā arī izvirzītu mērķus un stratēģiju turpmākajai darbībai. Konferences diskusija par nākotnes uzdevumiem ir ļoti nozīmīga tādēļ, ka Latvijas valsts institūcijas ir viens no nacionālas valsts pamatiem un to attīstības virziens ietekmē arī mūsu valsts un sabiedrības attīstību. 

Sirsnīgi sveicu jūsu institūciju 90.jubilejas gadā un Latvijas Republikas proklamēšanas 91.gadadienā! Svētku noskaņā aicinu ikvienu no jums veikt kādu labu darbu mūsu valsts labā!

Lai izdodas visas jūsu labās ieceres!

Patiesā cieņā,

 

Valdis Zatlers

Rīgā 2009.gada 24.novembrī