10. janvārī no plkst. 16.00 līdz 18.00 LU Akadēmiskajā centrā notiks tematiskā darbnīca par LU Kopienas dārza izveidi.

Tematiskā darbnīca notiks, lai kopīgi lemtu par dārza funkcijām, dizainu un iespējamo pasākumu programmu, tiekoties ar projekta “Sporta pils dārzi” īstenotājām Renāti Lagzdiņu un Ilzi Rukšāni. Darbnīcas laikā varēs uzzināt vairāk par projekta “Sporta pils dārzi” īstenošanas pieredzi un kopīgi plānot topošo LU Kopienas dārza attīstību.

Lai apzinātu  Latvijas Universitātes saimes viedokli un iesaistes iespējas, aicinām LU studentus un darbiniekus piedalīties aptaujā par LU Kopienas dārza attīstību, līdz 2023. gada 27. decembrim veltot piecas minūtes aptaujas anketai ŠEIT.

Aptauja ir anonīma un iegūtie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes Regulai 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti.