6. oktobrī Latvijas Universitātes (LU) Zinātņu mājā jau piekto reizi norisināsies studentu un jauno profesionāļu biznesa iespēju festivāls “Icebreakers'22”. Šī gada festivāla vadmotīvs ir “Misija radīt”, akcentējot individuālo radošumu, kas izpaužas kā “radītāju ekonomika” jeb creator economy, kā arī inovāciju radīšanu.

Saglabājot iepriekšējo gadu formātu, “Icebreakers'22” pulcēs studentus un jaunos uzņēmējus, kuri no pētniekiem, biznesa ekspertiem un entuziastiem iegūs vērtīgu informāciju un pieredzes stāstus par dažādiem tematiem biznesa vidē, aptverot plašu tēmu klāstu: tehnoloģiju attīstība, inovatīvākās iespējas uzņēmējdarbībā, pieejamie atbalsta instrumenti biznesa uzsākšanai un inovāciju radīšanai, radītāju ekonomikas tendencēm Latvijā u.c. Festivāla saturā tiks iekļautas aktivitātes gan latviešu, gan angļu valodā, lai piesaistītu speciālistus dalīties pieredzē arī no Baltijas valstu uzņēmumiem un augstskolām.

Arī šogad gaidāms ikgadējais festivāla centrālais notikums – Biznesa ideju konkurss, kurā studentiem būs iespēja iegūt līdz pat 10 000 EUR sava biznesa attīstīšanai, prezentējot ideju festivāla ekspertu žūrijai.

Dalība festivālā ir bezmaksas un pieejama katram gan klātienē, gan tiešsaistē. Saņem savu biļeti jau tagad: šeit.