Pašaizsardzības treniņi Latvijas Universitātē

Treniņos varēsi apgūt: Uz Džiu-džitsu (Jiu-jitsu) cīņas veida balstītu darbību kopumu, kas situācijās ar draudiem veselībai vai dzīvībai, rada (neliedz) iespēju aizsargāt sevi un citus no iespējamā radītā kaitējuma.

Kursā ir paredzēts sniegt pamatzināšanas un praktizēt iemaņas darbā ar normatīvajiem aktiem. Studentiem būs iespēja apgūt praktiskas zināšanas par dažādu speclīdzekļu un ieroču lietošanu, kā arī iespēja piedalīties nodarbībās praktiskās šaušanas treniņu simulātorā. Iepazīstināsim ar dažādiem psiholoģiskā stāvokļa veidiem stresa situācijās kā arī radīsim izpratni pareiza uztura nozīmīgumu ikdienā, kā tas mijiedarbojas ar organisma darbību, riska un stresa situācijās, kā arī sasniegsim labākos risinājumus mērķu sasniegšanai.

Studentiem tiks piedāvātas arī papildus  nodarbības, pēc kurām studentiem būs iespēja piedalīties dažāda veida sacensībās pašaizsardzības un tuvcīņas disciplīnās,  pārstāvot Latvijas Universitāti.

Latvijas Universitātes pašaizsardzības treniņus var apmeklēt tikai vakcinēšanās ciklu izgājušās vai COVID-19 izslimojušās personas (līdzi jāņem personas apliecinošu dokumentu pasi vai ID karti un vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu).

Uz katru Latvijas Universitātes sporta treniņu ir jāpiesakās, aizpildot pieteikuma anketu. Uz katru treniņu pieteikšanās beidzās 5 stundas pirms konkrētā treniņa sākšanās laika. Ja uz treniņu būs pieteikušies vairāk nekā 20 personas, tiem, kas būs ārpus pirmajiem 20, 3-4 stundas pirms treniņa sākuma tiks atsūtīta ziņa. Reģistrācijas apstiprinājums netiek sūtīts, tādēļ, ja Jums nav atnākusi ziņa par pārāk lielu pieteikuma skaitu uz konkrēto treniņu, gaidīsim Jūs treniņā!

Ja vēlies pieteikties uz pašaizsardzības treniņiem, spied šeit!

Vairāk informācijai, piesakies Facebook grupā Pašaizsardzība LU

Kontaktinformācija: Toms Jansons, 22330555.

Treniņu grafiks:

Pirmdiena 19:00 Kaļķu ielā 1 
Otrdiena 19:00 Kaļķu ielā 1 
Ceturtdien 19:00 Kaļķu ielā 1